دستگیری سارق فراری با شلیک‌های هشدار پلیس – پورتال کلاسیک

مهر: سرهنگ سعید لشینی رییس کلانتری ۱۱۴ غیاثی جزییات دستگیری سارق سابقه دار محله غیاثی را تشریح کرد.

 به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری پایتخت، مأموران گشت خودرویی کلانتری ۱۱۴ در خیابان ۱۷ شهریور به یک دستگاه خودروی پرشیا سفید رنگ مشکوک می شوند که پس از استعلام از مرکز پیام کلانتری مشخص می گردد چند روز گذشته در منطقه فشم به سرقت رفته است
پس از انتقال سرنشین به نام امیر ۲۷ ساله به کلانتری و تحقیق از وی مشخص گردید از افراد سابقه دار می‌باشد که به جرم سرقت به عنف از سال گذشته در زندان بوده که ۴ روز است آزاد شده است.

راننده و سرنشین پس از پیاده شدن از خودرو متواری می گردند که پس از دو کیلومتر دویدن در بزرگراه امام علی، سرنشین دستگیر گردید.

نامبرده در تحقیقات بیان داشت پس از آزادی به همراه یکی از دوستانش به سرقت کامپیوترهای خودرو و نیز چراغ های اسپرت خودروها می‌پرداختند و در ساعات بامدادی اقدام به سرقت می کردند.

مهر: سرهنگ سعید لشینی رییس کلانتری ۱۱۴ غیاثی جزییات دستگیری سارق سابقه دار محله غیاثی را تشریح کرد.

سرهنگ لشینی در خاتمه بیان داشت: پرونده متهم جهت رسیدگی قضایی به دادسرا ارسال گردید و تحقیقات و اقدامات لازم جهت دستگیری راننده خودرو ادامه دارد.

در بازرسی از خودرو تعداد ۴ کامپیوتر خودروهای ۲۰۶ و ۴۰۵، سه دستگاه گوشی، یک قبضه سلاح سرد، پنج عدد سوئیچ و دو چراغ اسپرت پژو کشف شد.

 به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری پایتخت، مأموران گشت خودرویی کلانتری ۱۱۴ در خیابان ۱۷ شهریور به یک دستگاه خودروی پرشیا سفید رنگ مشکوک می شوند که پس از استعلام از مرکز پیام کلانتری مشخص می گردد چند روز گذشته در منطقه فشم به سرقت رفته است. بلافاصله افسر گشت به راننده خودرو دستور ایست می دهد ولی راننده به همراه یک نفر سرنشین که در خودرو حضور داشت متواری می شوند.

با توجه به سابقه متهم در ارتکاب جرم سرقت به عنف، در تحقیقات تکمیلی مشخص گردید در همان روز آزادی زندان، وی در پارک گمنام محله غیاثی از فردی زورگیری کرده بود به نحوی که با نزدیک شدن به شاکی، به چشمانش گاز اشک آور زد و سپس گوشی وی را به سرقت برد که پس از حضور شاکی در کلانتری و مواجهه حضوری متهم شناسایی شد.

مأموران با مشاهده فرار آنان شروع به تعقیب می کنند و در خیابان سرچشمه ۶ تیر هوایی به سمت خودرو شلیک می کنند و لی به فرار خود ادامه که در انتهای خیابان، خودروی مسروقه با یک دستگاه خودرو تیبا برخورد و پس از ایراد خسارت به سمت مولوی ادامه مسیر می دهند که مأموران نیز به تعقیب آنان پرداخته که پس از تعقیب و گریز در مولوی و شوش نهایتاً در خیابان بعثت به سمت امام علی افسر گشت دو تیر به چرخ جلو سمت شاگرد شلیک که خودرو متوقف می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *