علی عسگر به بادران پیوست + سردار رشید: هیچ تهدیدی را بدون پاسخ نمی‌گذاریم – پورتال کلاسیک

خبرگزاری تسنیم: حمیدرضا علی‌ عسگر با عقد قراردادى یک ساله به تیم بادران پیوست. او سابقه بازی در پرسپولیس و صبای قم را در کارنامه دارد
علاوه بر علی‌ عسگر، اویس کردجهان از ایرانجوان، حمید کاظمی از خونه‌به‌خونه و رحمان عبادزاده از نساجی به نارنجی‌پوشان تهرانی ملحق شدند و میثم مجیدی مدافع پیشین استقلال، قرارداد خود با بادران را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.

بادران در لیگ دسته اول حضور دارد و مهدی پاشازاده سرمربی این تیم است.

خبرگزاری تسنیم: حمیدرضا علی‌ عسگر با عقد قراردادى یک ساله به تیم بادران پیوست. او سابقه بازی در پرسپولیس و صبای قم را در کارنامه دارد.

——————-

خبرگزاری ایرنا: سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید روز دوشنبه طی سخنانی در جمع فرماندهان نیروی زمینی سپاه افزود: دشمن قدرت و اراده ملت شریف ایران و نظام اسلامی را با توهم آسیب پذیری در برابر تهدیدات به آزمون گرفته است و گذار از این مرحله بدون وحدت و انسجام سیاسی و اجتماعی و هماهنگی و پشتیبانی از سیاست های نظام و دولت در برابر آمریکا حاصل نخواهد شد
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌ الانبیاء(ص) با بیان اینکه نیروهای مسلح و ملت شریف ایران برای حفظ و دفاع از سرزمین ایران در مقابل هرگونه تهدید گروه‌های تروریستی و تکفیری و همچنین شرارت‌های ائتلاف منحوس منطقه‌ای، بیش از گذشته هوشیار و آماده است، تأکید کرد: هیچ تهدیدی را در هر سطحی بدون پاسخ قاطع و کوبنده نخواهیم گذاشت.

سرلشکر رشید با یادآوری این نکته که امنیت و ثبات کنونی در منطقه حاصل ایثار خون بهترین عزیزان این ملت و تدابیر و تصمیمات نظام اسلامی در برابر تهدیدات گروه‌های تروریستی و تکفیری است، گفت: جمهوری اسلامی از دستاوردهای این حماسه آفرینی‌ها در برابر هرگونه توطئه و شرارت تکفیری‌ – صهیونیستی قاطعانه دفاع خواهد کرد.

خبرگزاری ایرنا: سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید روز دوشنبه طی سخنانی در جمع فرماندهان نیروی زمینی سپاه افزود: دشمن قدرت و اراده ملت شریف ایران و نظام اسلامی را با توهم آسیب پذیری در برابر تهدیدات به آزمون گرفته است و گذار از این مرحله بدون وحدت و انسجام سیاسی و اجتماعی و هماهنگی و پشتیبانی از سیاست های نظام و دولت در برابر آمریکا حاصل نخواهد شد.

وی ادامه داد: ملت شریف ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در برابر آزمون دیگری قرار گرفته‌اند که غلبه بر آن، همانند تجربه سالهای گذشته، نیازمند بصیرت نسبت به ماهیت تهدیدات دشمن است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *