مهم‌ترین نگرانی برانکو در اردوی کرواسی چیست؟ + سکه امروز چند معامله شد؟ – پورتال کلاسیک

خبرآنلاین: پرسپولیسی ها به اردوی کرواسی رفته اند و دو بازیکن ملی پوش این تیم یعنی وحید امیری و علیرضا بیرانوند، دوران استراحت را سپری می کنند

با این حال، برانکو نگران است که نکند در همین روزها، بیرانوند یا امیری، قید ادامه همکاری با پرسپولیس را زده و به یکی از پیشنهادات خارجی‌شان پاسخ مثبت بدهند.

خبرآنلاین: پرسپولیسی ها به اردوی کرواسی رفته اند و دو بازیکن ملی پوش این تیم یعنی وحید امیری و علیرضا بیرانوند، دوران استراحت را سپری می کنند.

از این رو، برانکو مدام پیگیر وضعیت این دو بازیکن است و در ارتباط با تهران و همچنین مدیران باشگاه، منتظر شنیدن یک خبر خوب در مورد تمدیدقرارداد و قطعی شدن ادامه همکاری امیری و بیرانوند است.

——————-

خبرگزاری فارس:  قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید و ارزهای عمده امروز در بازار تهران کاهش یافت.

سکه طرح جدید با 62 هزارتومان، پوند 50 هزار تومان، نیم سکه 20 هزار تومان، ربع سکه 5 هزار تومان، سکه گرمی 5 هزار تومان و سکه گرمی 3 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 4480 تومان افت قیمت داشت

سکه طرح جدید با 62 هزارتومان، پوند 50 هزار تومان، نیم سکه 20 هزار تومان، ربع سکه 5 هزار تومان، سکه گرمی 5 هزار تومان و سکه گرمی 3 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 4480 تومان افت قیمت داشت.

خبرگزاری فارس:  قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید و ارزهای عمده امروز در بازار تهران کاهش یافت.

در بازار جهانی، اونس طلا با 3 دلار و 44 سنت افزایش به 1256 دلار و 82 سنت رسید.

در بازار ارز، یورو 208 تومان، پوند 200 تومان و درهم 45 تومان افت قیمت داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *