معرفی دو گزینه جانشینی سامپائولی در آرژانتین – پورتال کلاسیک

ورزش سه: خورخه سامپائولی در یک سال گذشته هدایت آرژانتین را بر عهده داشته ولی نتوانست نتایج خوبی با این تیم کسب کند
گارکا در آرژانتین مربی ولز سارسفیلد بود و در تیم ملی نیز سابقه 20 بازی و زدن 6 گل را دارد. با گل او به پرو، آرژانتین مجوز حضور در جام جهانی 1986 مکزیک را کسب کرد ولی کارلوس بیلاردو او را در فهرست نهایی قرار نداد.

او پس از شکست مقابل فرانسه اعلام کرد که استعفا نمی دهد ولی در آرژانتین بر این عقیده اند که او قطعا در سمت خود باقی نخواهد ماند. برای کوپا آمه ریکای 2019 و جام جهانی 2022، آرژانتین به مربی دیگری نیازمند است و صحبت از گارِکا و گایاردو به میان آمده.

گایاردو پس از مربیگری در ناسیونال اروگوئه، سکان هدایت ریور را در سال 2014 بر عهده گرفت و در این مدت، حداقل یک جام در هر سال را کسب کرده؛ از جمله فتح جام لیبرتادورس. او پس از رامون دیاز مشهور، پرافتاخرترین مربی تاریخ ریورپلات است.

گارکا چند سالی است که هدایت پرو را بر عهده دارد و پس از دو نمایش خوب در کوپا آمه ریکای 2015 و 2016، توانست پرو را به اولین جام جهانی خود پس از 40 سال هدایت کند. پرو البته نتوانست به دور یک هشتم نهایی صعود کند ولی هرگز دست از رقابت نکشید و بازی های خوبی را از خود ارائه داد. پرو با یک برد برابر استرالیا از جام کنار رفت.

معرفی دو گزینه جانشینی سامپائولی در آرژانتین

مارسلو گایاردو اما یک مربی نوگرا و جوان در فوتبال آرژانتین محسوب می شود. او زمانی برای ریورپلات و موناکو بازی می کرد و در جام های جهانی 1998 و 2002 و نیز المپیک 1996 پیراهن تیم آرژانتین را بر تن داشت.

ورزش سه: خورخه سامپائولی در یک سال گذشته هدایت آرژانتین را بر عهده داشته ولی نتوانست نتایج خوبی با این تیم کسب کند. صعود پرمشقت به جام جهانی و سپس حذف در یک هشتم نهایی این رقابت ها با شکست از فرانسه، کارنامه ناموفق سامپائولی در آرژانتین بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *