اسپورت: اینیستا وداعی تلخ و گزنده از لاروخا داشت + ترس سه بازیکن برای عقدقرارداد با پرسپولیس – پورتال کلاسیک

خبرگزاری فارس: روز گذشته در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018، تیم ملی فوتبال اسپانیا معروف به لاروخا حذف ناراحت‌کننده‌ای داشت
اسپورت نوشت هافبک قدیمی بارسلونایی دوست داشت در آخرین ایستگاه حضورش همراه با تیم ملی فاتح جام جهانی شود به این خواسته نرسید.

در پایان این بازی آندرس اینیستا اعلام کناره‌گیری همیشگی از تیم ملی کرد.

در این ارتباط روزنامه اسپورت کاتولونیا نوشت:حذف تیم ملی از مسابقات ناراحت‌کننده بود، وداع اینیستا از تیم نیز ناراحت و تلخ‌تر!

خبرگزاری فارس: روز گذشته در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018، تیم ملی فوتبال اسپانیا معروف به لاروخا حذف ناراحت‌کننده‌ای داشت.

این تیم در وقت معمول و اضافه به تساوی یک بر یک با روسیه، میزبان جام داشت.اما در ضربات پنالتی بازنده شد.

——————-

خبرورزشی: باشگاه پرسپولیس توانایی جذب بازیکن جدید حداقل در این پنجره نقل و انتقالات را ندارد اما مدیران این باشگاه می کوشند از حالا برای نیم فصل دوم، بازیکن جذب کنند
بالاخره جام ملت های آسیا در پیش است و بازیکنانی که برای خود، شانس حضور در تیم ملی را قائل هستند، باید بهترین انتخاب را داشته باشند. آن طور که شنیدیم، سه بازیکن به اینکه به پرسپولیس بیایند، جواب منفی داده اند و دلیل این اتفاق نیز، ترس از دعوای برانکو – کی روش است. می ترسند از تیم ملی جا بمانند!

خبرورزشی: باشگاه پرسپولیس توانایی جذب بازیکن جدید حداقل در این پنجره نقل و انتقالات را ندارد اما مدیران این باشگاه می کوشند از حالا برای نیم فصل دوم، بازیکن جذب کنند.

با توجه به اینکه درگیری برانکو و کی روش به بالاترین حد خود رسیده و داغ ترین و پیچیده ترین دعوا را آغاز کرده اند، شنیدیم سه بازیکن که در لیست برانکو برای حضور در جمع سرخپوشان (از نیم فصل دوم)، بودند، انصراف داده و مذاکرات را بی نتیجه گذاشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *