کاتب: مسئولان اقتصادی، تیم ملی را الگو کنند – پورتال کلاسیک

خبرگزاری ایسنا: رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان و نماینده مردم گرمسار و آرادان با اشاره به احتمال کاهش صادرات نفت و درآمد‌های ارزی کشور در ادامه جنگ اقتصادی امریکا علیه ایران اظهار کرد: چنانچه این اتفاق بیفتد باید همه دست به دست هم دهیم تا با کاهش هزینه‌های جاری به بهبود شرایط کمک کنیم
رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان با بیان اینکه همه مسوولان باید به مردم امید بدهند گفت: جنگ اقتصادی دشمن با ایران باید از سوی مدیران مدیریت شود و اجازه ندهند که اثرات آن‌ها متوجه مردم شود.

وی به رسالت مسوولان ارشد و مدیران میانی کشورمان در این جنگ اقتصادی، اشاره و با مقایسه تلاش مدیران با تلاش تحسین برانگیز بازیکنان تیم ملی در جام جهانی روسیه گفت: در بازی ایران و مراکش چنان فشاری بر تیم ملی وارد شد که حتی گزارشگر بازی و خیلی از هواداران ایرانی آرزو می‌کردند در همان ۳۰ دقیقه نخست، بازی بدون گل به پایان برسد. مقاومت و تلاش بازیکنان تیم ملی به دلیل آمادگی بدنی و هماهنگی بالایی که سرمربی تیم ملی آن را ایجاد کرده بود کم کم با مقاومت و ایستادگی بر بازی مسلط شدند و با خلق موقعیت‌هایی زیادی سرانجام در پایان بازی به برد و پیروزی رسیدند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان و نماینده مردم گرمسار و آرادان با اشاره به احتمال کاهش صادرات نفت و درآمد‌های ارزی کشور در ادامه جنگ اقتصادی امریکا علیه ایران اظهار کرد: چنانچه این اتفاق بیفتد باید همه دست به دست هم دهیم تا با کاهش هزینه‌های جاری به بهبود شرایط کمک کنیم.

وی ترمیم تیم اقتصادی دولت را یکی از مطالبات نمایندگان از دولت در جلسات غیرعلنی اخیر برشمرد و ادامه داد: نمایندگان از دولت خواسته اند که خود راسا دست به اصلاح تیم اقتصادی بزند تا مجلس بت وجود اختیارات قانونی اش خود وارد نشود.

وی با بیان اینکه مردم در بازی با پرتغال و اسپانیا دیگر به تلاش و مقاومت بازیکنان باور عمیق پیدا کرده بودند و از این رو فارغ از نتیجه باخت یا مساوی همگی ملت از عملکرد آن‌ها راضی بودند اضافه کرد: مردم در عرصه اداره کشور و در این نبرد اقتصادی نیز چنین انتظاری از مدیران و مسوولان دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *