بررسی اعتراضات و نارضایتی‌های کارگران کشور – پورتال کلاسیک

خبرگزاری فارس: محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده مردم جهرم و رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست مشترک جمعی از نمایندگان با مسئولان بسیج کارگری،‌اظهار داشت: در این جلسه عده‌ای از نمایندگان متشکل از خانه کارگر، فراکسیون کارگری، و همچنین نمایندگانی که دغدغه مشکلات کارگران را داشتند با مسئولان بسیج کارگری حضور داشتند

رضایی‌کوچی در بخش دیگری از سخنانش، یادآور شد: با توجه به شرایط اقتصادی کنونی کشور که به واحدهای تولیدی کشور فشار وارد می‌کند در واقع در تلاش هستیم با استمرار این جلسات فشار این وضعیت و نتیجه آن بیکاری کارگران نباشد.

وی در خاتمه اعلام کرد که این نشست مشترک به صورت ماهانه با حضور بسیج کارگری، خانه کارگر، فراکسیون کارگران و جمعی از نمایندگان که در این حوزه کار کردند و دغدغه‌مند هستند، استمرار پیدا کند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تشریح جزئیات دیگر این نشست عنوان کرد که در واقع جلسه با محوریت بررسی دقیق و کارشناسی مشکلات کشاورزان برگزار و بر این اساس مقرر شد به صورت ماهانه این جلسات استمرار پیدا کند و رویکرد آن حمایت از کارگران باشد.

وی افزود: این جلسه برگزار شد تا بر این اساس بتوانیم از همه ظرفیت‌های بسیج و خانه کارگر برای حل مشکلات کارگران، استفاده کنیم.

وی بر همین اساس اضافه کرد: این جلسه و هماهنگی این نشست در واقع برای این بود که ظرفیت‌های بسیج در حیطه خانه کارگر و مجلس با همدیگر جمع شویم تا به حل مشکلات کارگران کمک شود.

رضایی‌کوچی ادامه داد: در این روزها که هر روز خبری می‌رسد مبنی بر اینکه کارگران در کارخانه‌های مختلف نارضایتی و اعتصاب دارند یا دست از کار کشیده‌اند باعث شده است که بتوانیم نوعی هم‌افزایی داشته باشیم.

خبرگزاری فارس: محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده مردم جهرم و رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست مشترک جمعی از نمایندگان با مسئولان بسیج کارگری،‌اظهار داشت: در این جلسه عده‌ای از نمایندگان متشکل از خانه کارگر، فراکسیون کارگری، و همچنین نمایندگانی که دغدغه مشکلات کارگران را داشتند با مسئولان بسیج کارگری حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *