موراتا: در چلسی می‌مانم و می‌جنگم + شفر چند بازیکن جوان استقلال را دیپورت کرد – پورتال کلاسیک

ورزش سه: موراتا در فصل اول حضورش در چلسی، در 8 بازی ابتدایی 7 گل به ثمر رساند ولی مدت ها از ترکیب اصلی به دلایل مختلف دور ماند

او نوشت:” برای شروع دوباره هیجان زده هستم. گذشته دشوار بود ولی این تنها یک دلیل است که جنگیدن را آغاز کنید.”

ورزش سه: موراتا در فصل اول حضورش در چلسی، در 8 بازی ابتدایی 7 گل به ثمر رساند ولی مدت ها از ترکیب اصلی به دلایل مختلف دور ماند. شایعات بسیاری در مورد بازگشت او به یوونتوس شنیده می‌شود ولی او با انتشار پستی در اینستاگرام خود، تاکید کرد که قصد دارد در چلسی بماند و به این تیم کمک کند.

چلسی در حال حاضر در حال بررسی شرایط مربی خود برای فصل آینده است. در حال حاضر کونته هدایت این تیم را برعهده دارد ولی آبی های لندنی در پی این هستند که او را اخراج کرده و جانشین مناسبی به جایش انتخاب کنند. ساری 59 ساله به عنوان اصلی ترین گزینه چلسی شناخته می‌شود.

——————-

ورزش سه: استقلال در فصل نقل و انتقالات بازیکنان جوان زیادی جذب کرد که از همان ابتدا هم قرار بود تعدادی از آنها در فصل نقل و انتقالات به تیم های دیگر قرض داده شوند
با این شرایط باشگاه استقلال در فرصت باقی مانده تا پایان فصل نقل و انتقالات باید 5 بازیکن جوان تیمش را به صورت قرضی به باشگاه های دیگر منتقل کند.

ورزش سه: استقلال در فصل نقل و انتقالات بازیکنان جوان زیادی جذب کرد که از همان ابتدا هم قرار بود تعدادی از آنها در فصل نقل و انتقالات به تیم های دیگر قرض داده شوند.

در یکی دو روز گذشته چند بازیکن جوان با شفر جلسه گذاشته اند اما سرمربی استقلال به آنها اعلام کرده است که لیست این تیم پر است و جا برای جذب بازیکن جدید وجود ندارد.

ظاهرا شفر 5 بازیکن جوان استقلال را در لیست خروج قرار داده است و از باشگاه خواسته یا آنها به تیم های دیگر قرض داده شوند و یا در تمرین تیم های امید شرکت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *