صعود نادال و شاراپووا به یک چهارم رولان گاروس + گالانت: «بشار اسد» مشکل جهانی است – پورتال کلاسیک

ایسنا: در ادامه بازی‌های دور چهارم تنیس اپن فرانسه امروز رافائل نادال مرد شماره یک تنیس جهان به مصاف مارترر از آلمان رفت و با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید
در مسابقات زنان قرار بود امروز سرنا ویلیامز و ماریا شاراپووا در دور چهارم با هم رو به رو شوند که ویلیامز به دلیل آسیب دیدگی از ادامه بازی‌ها کناره‌گیر ی کرد تا شاراپووا به یک چهارم نهایی راه یابد.

در دیگر مسابقات مردان دیه گو شوارتزمن از سد حریف خود کوین اندرسون از آفریقای جنوبی گذشت و به دور بعد راه یافت.

در دیگر بازی‌های زنان سیمونا هالپ با برتری مقابل مرتنز از بلژیک راهی دور بعد شد.

ایسنا: در ادامه بازی‌های دور چهارم تنیس اپن فرانسه امروز رافائل نادال مرد شماره یک تنیس جهان به مصاف مارترر از آلمان رفت و با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید. بدین ترتیب نادال به یک چهارم نهایی بازی‌ها راه پیدا کرد.

——————-

خبرگزاری فارس: ژنرال «یواف گالانت» وزیر ساخت‌وساز رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) با تکرار ادعاهای بی‌اساس علیه دولت مشروع سوریه، «بشار اسد» رئیس‌جمهور این کشور را «هیولا» خواند
این اظهارات گالانت در حالی است که وی پیشتر خواستار ترور بشار اسد شده و هشدار داده بود اگر ایران به تقویت خود در سوریه ادامه دهد، دولت دمشق را ساقط می‌کنند.

خبرگزاری فارس: ژنرال «یواف گالانت» وزیر ساخت‌وساز رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) با تکرار ادعاهای بی‌اساس علیه دولت مشروع سوریه، «بشار اسد» رئیس‌جمهور این کشور را «هیولا» خواند.

گالانت با ادعای اینکه اسد «بزرگترین جنایتکار» در منطقه از زمان جنگ جهانی دوم است، گفت: «او مسئول کشتار نیم میلیون نفر از مردم خود است. اما این یک مشکل جهانی است، نه مشکل اسرائیل».

به نوشته وبگاه «یدیعوت آحرونوت» وی همچنین تاکید کرد که اسرائیل اجازه نخواهد داد ایران حضور نظامی خود در سوریه را تثبیت کند اما به اینکه چه کسی بعد از جنگ رهبر سوریه باشد نیز کاری نخواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *