یوونتوس در شرف امضای قرارداد با جک ویلشر + جهانبخش در بین ۶ ستاره گمنام جام جهانی – پورتال کلاسیک

وبسایت نود: بنابر گزارش منابع ایتالیایی، یوونتوس، قهرمان بلامنازع هفت دوره اخیر سری آ ایتالیا در آستانه امضای قراردادی ۴ ساله با جک ویلشر، بازیکن سابق آرسنال است
به گزارش وبسایت نود، نشریات ایتالیایی از پیشنهاد دستمزد سالانه چهار و نیم میلیون یورویی با قراردادی چهار ساله از سوی یوونتوس به جک ویلشر که قراردادش با آرسنال تمام شده و بازیکن آزاد محسوب می شود خبر داده اند.

شایان ذکر است که ویلشر ۲۶ ساله مورد توجه میلان هم قرار دارد و احتمالا طی هفته آتی وضعیت آینده این بازیکن مشخص خواهد شد.

وبسایت نود: بنابر گزارش منابع ایتالیایی، یوونتوس، قهرمان بلامنازع هفت دوره اخیر سری آ ایتالیا در آستانه امضای قراردادی ۴ ساله با جک ویلشر، بازیکن سابق آرسنال است.

طی هفته گذشته آرسنال لیستی مشتمل بر بازیکنانی که دیگر به آنها نیازی ندارند و قرارداد آنها تمدید نخواهد شد یا در لیست فروش قرار خواهند گرفت را منتشر کرد که نامی از جک ویلشر در بین آنها نبود. این بدین معناست که باشگاه پیشنهادی جهت عقد قرارداد جدید به این بازیکن پیشنهاد کرده و منتظر پاسخ وی است.

——————-

ایسنا: جام جهانی روسیه از پنجشنبه هفته جاری آغاز می‌شود و تیم ملی فوتبال ایران نیز باید در گروه B باید در مقابل تیم‌های مراکش، پرتقال و اسپانیا به میدان برود
گاردین در گزارشی شش ستاره گمنام جام جهانی را معرفی کرد که نام علیرضا جهانبخش نیز در این بین دیده می‌شود.

کریستین کئوا (پرو)

پیونه سیستو (دانمارک)

آلکساندر گولووین (روسیه)

دنیز ذکریا (سوئیس)

جهانبخش می‌تواند با درخشش در جام جهانی راه مهدوی‌کیا را در پیش گیرد و به یک لیگ بزرگ‌تر هم برود.

دیگر ستاره‌های گمنام جام جهانی از نظر گاردین به شرح زیر هستند:

در توضیح ستاره ایرانی آمده است: در ایران هنوز همه خاطرات به گل مهدی مهدوی‌کیا به آمریکا در سال ۹۸ بازمی‌گردد؛ گلی که تنها پیروزی ایران را در جام جهانی رقم زد و باعث حضور ۱۲ ساله این بازیکن در بوندسلیگا شد. در خیلی از زمینه‌ها علیرضا جهانبخش با مهدی مهدوی‌کیا مقایسه می‌شود. او توانست در این فصل با ۲۱ گل زده آقای گل لیگ هلند شود.

ایسنا: جام جهانی روسیه از پنجشنبه هفته جاری آغاز می‌شود و تیم ملی فوتبال ایران نیز باید در گروه B باید در مقابل تیم‌های مراکش، پرتقال و اسپانیا به میدان برود.

سرگئی ساویچ (صربستان)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *