لوسین فاوره سرمربی دورتموند شد + پرتاب تخم مرغ به آمریکایی‌ها در سرزمین اشغالی – پورتال کلاسیک

خبرگزاری تسنیم: باشگاه بوروسیا دورتموند بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) به طور رسمی اعلام کرد لوسین فاوره را با قراردادی دو ساله استخدام کرده است

لوسین فاوره سرمربی دورتموند شد

این سرمربی سوئیسی کار خود را در بوروسیا دورتموند از تاریخ یکم جولای (10 تیر) آغاز خواهد کرد.

فاوره با فوتبال آلمان کاملاً آشناست و سابقه هدایت تیم‌های بوروسیا مونشن‌گلادباخ بین سال‌های 2011 تا 2015 و هرتابرلین بین سال‌های 2007 تا 2009 را دارد.

خبرگزاری تسنیم: باشگاه بوروسیا دورتموند بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) به طور رسمی اعلام کرد لوسین فاوره را با قراردادی دو ساله استخدام کرده است. این سرمربی 60 ساله که بین سال‌های 2016 تا 2018 هدایت نیس فرانسه را برعهده داشت، جانشین پیتر اشتوگر شد.

——————-

خبرگزاری ایرنا: شماری از فلسطینی ها نزدیک بیت لحم واقع در کرانه باختری با پرتاب تخم مرغ گندیده به سوی خودرو حامل هیات آمریکایی اعتراض خود را نسبت به تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره قدس نشان دادند
شاهدان عینی گفتند که هیات آمریکایی به دنبال پرتاب سنگ از سوی معترضان محل را ترک کردند و فعالان فلسطینی با سردادن شعارهایی ضمن محکوم کردن این تصمیم، از آمریکا به عنوان کشور تروریستی نام بردند.

رئیس جمهوری آمریکا دسامبر گذشته قدس را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناخته و دستور انتقال سفارت آمریکا به این شهر را داده بود.

گروهی از فلسطینی ها روز دوشنبه با تجمع مقابل باشگاه ارتدوکس در شهرک بیت جالا به برگزاری مراسم کنسولگری آمریکا در قدس برای دانشجویانی که مطابق برنامه های آمریکایی فارغ التحصیل شده بودند، اعتراض کردند.

فلسطینی ها روز دوشنبه (24 اردیبهشت) همزمان با افتتاح سفارت آمریکا در قدس اشغالی، تظاهرات اعتراضی برگزار کردند که مانند همیشه از سوی نظامیان رژیم صهیونیستی به خاک و خون کشیده شد. در جریان این حملات 62 فلسطینی شهید و حدود سه هزار تن زخمی شدند.

خبرگزاری ایرنا: شماری از فلسطینی ها نزدیک بیت لحم واقع در کرانه باختری با پرتاب تخم مرغ گندیده به سوی خودرو حامل هیات آمریکایی اعتراض خود را نسبت به تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره قدس نشان دادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *