مخالفت مجلس با افزایش قیمت خودرو – پورتال کلاسیک

خبرگزاری ایلنا: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت : مجلس به هیچ وجه زیر بار افزایش قیمت خودرو نمی‌رود
وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت خودرو‌ها به این میزان هیچ توجیه منطقی ندارد، گفت: هرگونه افزایش قیمت باید همراه با ارتقای کیفیت و امنیت خودرو‌ باشد که متاسفانه با وجود افزایش قیمت شاهد این موضوع نیستیم.

خبرگزاری ایلنا: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت : مجلس به هیچ وجه زیر بار افزایش قیمت خودرو نمی‌رود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه افزایش بی‌رویه قیمت خودرو تبعات سوئی در بازار و جامعه خواهد داشت افزود : این میزان افزایش قیمت از سوی خودرو‌سازان بدون هماهنگی صورت گرفته و همانطور که رئیس کمیسیون اصل نود و نمایندگان مجلس عنوان کردند به هیچ عنوان زیر بار افزایش قیمت خودرو نخواهیم رفت.

محمد‌رضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه  با اشاره به افزایش ۴ تا ۸ میلیونی قیمت خودرو‌ افزود: افزایش قیمت خودرو از سوی خودروسازان اقدامی معقولانه نبوده و بدون شک این موضوع با حضور مسئولان مربوط در کمیسیون‌ های صنایع و اصل نود مجلس پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه برخی خودروسازان در اعلام قیمت، خود مختار شده‌اند، گفت : وزیر صنعت، معدن و تجارت هم باید در اینباره به خودرو‌سازان تذکر دهد و جلوی افزایش قیمت را بگیرد تا این موضوع تأثیرات منفی در جامعه ایجاد نکند.

محمد رضا منصوری تاکید کرد : هرگونه افزایش قیمت خودرو باید از سوی شورای رقابت و سازمان حمایت از مصرف کننده انجام شود ولی تا زمانی که این مجمع تشکیل نشده هرگونه افزایش قیمت خلاف قانون است و سازمان تعزیرات می‌تواند با آن برخورد کند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش قیمت خودرو، در اختیار شرکت‌ های خودرو‌ساز نیست، افزود : اگر هر گروه بخواهد به صورت خود سرانه قیمت خودرو را افزایش دهد قیمت‌ ها در بازار از کنترل خارج می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *