محرمی: باید مسلمان رو نگه دارن – پورتال کلاسیک

روزنامه گل: اینکه مجتبی محرمی روی فرم باشد و صحبت کند از خوش‌شانسی کسی است که می‌خواهد از اسطوره سرخ‌ها مصاحبه بگیرد

طرف توی لیگ دو بازی می‌کنه… اجاره خونه‌اش عقب می‌افته… می‌ره روی اخراج خودش شرط می‌بنده… فکر می‌کنین چی می‌شه؟!

شماره 8 افسانه‌ای پرسپولیس که همیشه با صداقت خاص حرف می‌زند، بسیار خوش‌صحبت است و به همین دلیل است دل آدم زود به زود برای «مژتبی» تنگ می‌شود.

استقلال خیلی قدرتمند ظاهر شد و من فکر می‌کنم فدراسیون هم بدش نمیاد که اونا به یه جایی برسن! از طرف دیگه سپاهان و تراکتور هم امسال دل هواداراشون‌رو خون کردن و تا سال دیگه همه تلاش‌شون رو می‌کنن تا دل مردم رو شاد کنن.

روزنامه گل: اینکه مجتبی محرمی روی فرم باشد و صحبت کند از خوش‌شانسی کسی است که می‌خواهد از اسطوره سرخ‌ها مصاحبه بگیرد.

خب اینها را به بهروز می‌گفتید.

بله… وقتی این محبت‌ها رو می‌بینم و این احساسات‌رو درک می‌کنم، خودم رو یه میلیاردر واقعی می‌دونم.

فکر کن همون بازیکن شب 20 میلیون می‌بره… همین ماجرا رو بگیر و تا آخرش برو.

پرسپولیس امسال آمار خیلی جالبی هم داشت.

آدم وقتی به آمار پرسپولیس نگاه می‌کنه کیف می‌کنه. پرسپولیس یه جوری قهرمان شد و رکورد زد که دیگه جای حرف واسه کسی باقی نگذاشت. راستش توی بازی آخر هی حرص می‌خوردم و می‌ترسیدم که پرسپولیس عنوان بهترین خط حمله‌رو از دست بده ولی خدا رو شکر سه تا زدیم و شدیم بهترین خط حمله.

عالیشاه خیلی خوبه… بار تهاجمی پرسپولیس می‌ره بالاتر و تیم بالانس می‌شه. نوراللهی هم خیلی خوبه… احمد نوراللهی بیاد روی فرم حرف نداره. به نظر من با همین بچه‌ها هم خیلی کارها می‌شه کرد. اینها بچه‌های زحمتکش و خوبی هستن که می‌تونن کاررو دربیارن. اگه این پنجره لعنتی باز بشه که خیلی خوب می‌شه… ان‌شاءا… می‌ریم واسه هت‌تریک قهرمانی… سه تا قهرمانی پیاپی.

جای هادی (نوروزی) خیلی خالی بود.

یعنی بحث شرط‌بندی تا این حد پررنگ و خطرناک شده؟

وقتی اکثر بزرگان فوتبال‌مون از هر قشر و صنفی شدیدا درگیر شرط‌بندی هستن باید چی‌کار کرد؟! باورتون نمی‌شه که روزانه میلیاردها تومن پول بابت شرط‌بندی خرج می‌شه و به خارج می‌ره. پول این ممکت خیلی راحت از طریق سایت‌ها می‌ره توی حساب‌های خارجی و کسی هم به روی خودش نمی‌یاره. فکر می‌کنی با این پیشرفتی که بحث شرط‌بندی داشته، می‌شه به این راحتی‌ها جلوش رو گرفت؟

گفتید به خاطر هانی (نوروزی) هم خیلی خوشحال هستید؟

در مورد بازی‌های آسیایی چه نظری داری؟

چی بهش بگم؟! می‌ره یه مصاحبه می‌کنه که حتی هدایتی هم از دستش ناراحت می‌شه… علی‌آقا (پروین) پکر می‌شه… داور پکر می‌شه و خودش هم هزار تا فحش و ناسزا توی صفحه‌اش می‌بینه… بهروز… آرامش زندگی‌ات رو به هم نریز. واسه کی این آرامش رو به هم می‌ریزی؟ وای… نمی‌فهمه دیگه!! جلوی دهنش رو نمی‌تونه بگیره… هنوز کله‌اش بوی قرمه‌سبزی می‌ده.

مثل اینکه اطلاعات جالبی از این ماجرا دارید.

حیف نیست که مجتبی محرمی جایی در فوتبال نداشته باشد؟

حرف آخر.

جای محمودخان… جای محمودخان خوردبین هم خیلی خالی بود. از همین جا دست محمودخان رو می‌بوسم. محمودخان همیشه جاش توی پرسپولیسه و همیشه اسمش توی تاریخ پرسپولیس ثبت می‌شه. محمودخان… سرت سلامت… دوستت دارم.

تولد شما از یک طرف، رویارویی با علی کریمی که هشت می‌پوشید و در آخر قهرمانی در هشتم اردیبهشت ماه اتفاق و تقارن جالبی بود.

والا من نمی‌دونم که چرا بهروز نمی‌تونه ساکت بشینه! صد بار بهش گفتم که این خونه از پای‌بست ویرونه ولی توی گوشش نمی‌ره. بهروز… نه تو، نه من و نه هیچ‌کس دیگه نمی‌تونه این ماجرا رو درست کنه. باید با همین شرایط بسوزیم و بسازیم. بحث تبانی یک‌دهم مشکل فوتباله. مشکل اصلی ما جاهای دیگه است. مشکل شرط‌بندی‌هاست که فاجعه شده. توی بحث تبانی می‌شه جلوی بعضی‌هاشون رو گرفت ولی یه دردهایی هست که درست نمی‌شه.

نه… فوتبال مال از ما بهترونه… همیشه زرق و برقش واسه اونا بوده… حاشیه‌ها، جنجال، بدبختی و محرومیتش مال ما. البته ما قراردادمون رو با مردم بستیم و خیلی هم راضی هستیم… خدا رو شکر.

قطعا تبریک قهرمانی پرسپولیس خیلی مزه می‌ده. خداوکیلی از قهرمانی پرسپولیس اونقدر خوشحالم که حتی تولدم رو هم یادم رفت. این قهرمانی خیلی مزه داد. البته بازم دم مردم گرم که برام سنگ‌تموم گذاشتن و مثل همیشه منو شرمنده خودشون کردن. دوست دارم بازم قهرمانی پرسپولیس رو به مردم و هواداران تیم تبریک بگم و دست تک‌تک‌شون‌رو می‌بوسم. این ابراز احساسات و این محبتی که مردم به ما دادن قیمت نداره.

از فوتبال که چیزی گیر ما نیومد… چهار تا رفیق خوب پیدا کردیم… همین! گهگاهی با همین رفقا یه حرکتی می‌زنیم که گذران عمر کرده باشیم… چون می‌گذرد غمی نیست!

دعا به جون شماها… درگیر مشکلات زندگی… دنبال دوزار پول!

همه اینها درست ولی یه اتفاق خوب دیگه افتاد و اون هم این بود که مردم علی کریمی‌رو حسابی تشویق کردن و حضور کریمی توی ورزشگاه یک شور و شوق جالب رو به وجود آورده بود. مردم نشون دادن که علی‌شون‌رو چقدر دوست دارن و تقارن این هشت‌ها حسابی به من چسبید.

پس لیگ سختی خواهیم داشت.

بله… خیلی حال کردم… این بچه پارسال هم تا استادیوم رفت و دست خالی برگشت. خدا رو شکر که امسال جام با دست‌های همانی بالا رفت. خوشحالم که جام به دست‌های معصوم هانی رسید. بدون شک هادی هم الان توی بهشت خوشحاله و اونجا جشن گرفته… روحش شاد… مبارک هانی باشه این جام.

بله… جدا از این، شما باید حواست به سایپا هم باشه. فولاد و پیکان هم حریفان راحتی نیستن و شک نکنید که لیگ سختی‌رو داریم.

واقعا؟

خودتان این روزها چه کار می‌کنید؟

جای بعضی‌های دیگر هم خالی بود.

گفتید که می‌خواهید در مورد مصاحبه بهروز رهبری‌فرد و ماجرا‌های آن صحبت کنید.

باید نگهش دارن… به کارشون میاد.

اصلا شما فکر کن من با حرفاش موافق باشم، چی‌کار می‌تونم بکنم؟! کاری ازم برمی‌یاد؟! نه نمی‌یاد.. به خدا نمی‌یاد!

باید حواس‌مون باشه… پرسپولیس باید واقع‌بین باشه… ما کار سختی داریم و محرومیت از فصل نقل و انتقالات مارو اذیت می‌کنه. ان‌شاءا… که حواس‌شون باشه چون حفظ قهرمانی کار راحتی نیست.

دقیقه 10 می‌زنه زیر گوش بازیکن ذخیره حریف تا اخراج بشه.

این روزها خیلی‌ها به شما به خاطر تولدتان و قهرمانی پرسپولیس تبریک می‌گویند.

عالیشاه هم برمی‌گردد… ولی نوراللهی را برانکو هنوز خیلی به میدان نمی‌فرستد و انگار به او اعتماد ندارد.

واقعا؟

بله… پنجره نقل و انتقالات هم که به لطف جناب طارمی همچنان بسته است. ای کاش مدیران باشگاه زودتر قرارداد بچه‌ها رو تمدید کنن.

هنوز با مسلمان حتی صحبت هم نکرده‌اند.

همه اینها به کنار… پرسپولیس از حضور در فصل نقل و انتقالات هم محروم است.

استقلال را چطور دیدی؟

همه حرف‌های شما درست ولی آیا بهروز اشتباه می‌گوید؟

پرسپولیس باید حواسش به بازی‌های آسیایی باشه. بازی با الجزیره بازی سختی بود و حالا کار برای پرسپولیس توی تهران سخت‌تر می‌شه و عرب‌ها میان تا دفاع کنن. جدا از تمام این حرف‌ها ما سه تا نماینده توی آسیا داریم که این برای خیلی‌ها جالب نیست و تلاش می‌کنن که یه جوری تیم‌های مارو حذف کنن. باید حواس‌مون باشه که کام‌مون‌رو توی آسیا تلخ نکنن.

برای فصل آینده پرسپولیس را چطور می‌بینی؟

چی می‌شه؟

فوتبال چی؟

جای هادی و خیلی‌های دیگه خالی بود… فریبرز مرادی، آقامجید نائینی، همایون خان بهزادی، کاظم سیدعلیخانی، مجید سبزی و همه پرسپولیسی‌هایی که دنبال قهرمانی تیم محبوب‌شون بودن.

امید به قهرمانی پرسپولیس… دیگه وقتش رسیده که بعد از این همه حمایت از برانکو و تیم، قهرمان آسیا بشیم… بریم و به قله برسیم… ممنونم… یاعلی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *