آغاز اکران «خوک» از امشب + حمایت هواداران لاتزیو از لیورپول برابر رم – پورتال کلاسیک

خبرآنلاین: جدیدترین فیلم مانی حقیقی پس از کش و قوس‌های فراوان از امشب در بعضی سینماها روی پرده می‌رود.

اکران فیلم از امشب در سینماهای منتخب آغاز می‌شود و از فردا، تعداد سالن‌های «خوک» افزایش پیدا می‌کند
حسن معجونی، لیلا حاتمی، لیلی رشیدی، پری‌ناز ایزدیار، سیامک انصاری، علی باقری، مینا جعفرزاده، آیناز آذرهوش در «خوک» ایفای نقش کرده‌اند و رضا یزدانی، بیوک میرزایی، سهیلا رضوی و علی مصفا نیز در این فیلم حضور دارند.

خبرآنلاین: جدیدترین فیلم مانی حقیقی پس از کش و قوس‌های فراوان از امشب در بعضی سینماها روی پرده می‌رود.

‏‎در خلاصه داستان «خوک» آماده است: «حسن خشمگین است. او مدتی است موفق به فیلم ساختن نشده. ستاره‌ی محبوبش می‌خواهد با کارگردانان دیگر همکاری کند. همسرش دیگر عاشقش نیست. مزاحم جذابی او را هر جا می‌رود تعقیب می‌کند. از همه بدتر، قاتلی در سطح شهر مشغول کشتن کارگردانان سینمای ایران است، اما حسن را نادیده گرفته. حسن رنجیده است: آیا او مهمترین فیلمساز این شهر نیست؟ پس چرا قاتل تحویلش نمی‌گیرد؟ وقتی در شبکه‌های اجتماعی تهمت عجیبی به حسن زده می‌شود، او ناچار می‌شود برای اعاده حیثیتش نقشه‌ی هوشمندانه‌ای بکشد.»

اکران فیلم از امشب در سینماهای منتخب آغاز می‌شود و از فردا، تعداد سالن‌های «خوک» افزایش پیدا می‌کند.

بلیت‌های این فیلم هم‌اکنون از سایت سینماتیکت قابل خریداری است.

فیلم محصول موسسه تصویرگسترپاسارگاد است که به کارگردانی مانی حقیقی و سرمایه‌گذاری سید محمد امامی ساخته شده است.

——————-

ورزش سه: امشب رم در شرایطی در استادیوم المپیکو میزبان لیورپول است که کار بسیار دشواری برای جبران شکست دور رفته داشته و امیدوار به تکرار معجزه مرحله قبل برابر بارسلونا، این بار مقابل لیورپول است
همچنین یک بنر از سوی هواداران لاتزیو برای حمایت از بازیکنان لیورپول در محل تمرین آنها نصب شد که تعجب ستارگان این تیم را بر انگیخت و در انتهای آن نام IRR که مخفف هواداران متعصب لاتزیو است درج شده بود.

حمایت هواداران لاتزیو از لیورپول برابر رم

ورزش سه: امشب رم در شرایطی در استادیوم المپیکو میزبان لیورپول است که کار بسیار دشواری برای جبران شکست دور رفته داشته و امیدوار به تکرار معجزه مرحله قبل برابر بارسلونا، این بار مقابل لیورپول است.

اما جالب اینجاست که در جریان تمرینات لیورپول در شهر رم، هواداران باشگاه رقیب رم یعنی لاتزیو به حمایت از بازیکنان لیورپول برداخته و از آنها خواستند جالوروسی را مغلوب کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *