فهرست کارگزاران از ناامید‌های کابینه روحانی! + کیهان: برخی بذر رعب در دل مردم می‌کارند! – پورتال کلاسیک

نامه نیوز نوشت: روزنامه سازندگی ارگان حزب کارگزاران، در شماره امروزخود با الهام از سخنان دیروز رییس جمهور اعضای کابینه را به دو دسته تقسیم کرده است
در این تقسیم بندی، نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه، زنگنه، وزیر نفت و کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان اعضای ناامید دولت شناسایی شدند.

نامه نیوز نوشت: روزنامه سازندگی ارگان حزب کارگزاران، در شماره امروزخود با الهام از سخنان دیروز رییس جمهور اعضای کابینه را به دو دسته تقسیم کرده است.

همچنین معاون اول رییس جمهور به عنوان شخص امیدوار و حجتی، وزیر کشاورزی به عنوان شخصی که علاوه بر گفتن مشکلات راه حل ارائه میدهد، قرار گرفته اند.

فهرست کارگزاران از ناامید‌های کابینه روحانی!

——————-

روزنامه کیهان نوشت: چه اتفاقی افتاده که عده‌ای در کشور، فقط و فقط منتظرند تا یک نفر به جرم جاسوسی برای بیگانه، همکاری با دشمن و عناوین مشابه بازداشت شود تا بوق و کوس بدست بگیرند و در رثای آزادی ناله کنند!

فلان هنرپیشه سینما و تلویزیون که به اقرار خودش ،بیش از 5 سال است حتی یک کتاب نخوانده واز تلفظ یک نام ساده عاجز است،ناگهان کارشناس امنیتی می‌شود! فلان ورزشکار،فلان مجری و
راستی ستون پنجم چه تعریفی جز این دارد!؟ جماعتی که آگاهانه و ناآگاهانه، حرف دشمن را می‌زنند و جاده او را هموار می‌کنند!

کار وقتی بدتر می‌شود که برخی نمایندگان مجلس هم ژست‌های فضای مجازی را به ادای وظیفه نمایندگی ترجیح دهند و اگر برای دلار 6 هزار تومانی مهر سکوت به لب زدند، در برابر هر اقدامی برای تامین امنیت مردم،به دفاع از دشمن بپردازند!

راستی این‌همه آدم مطلع از همه امور داریم!؟ آدم‌هایی که توانایی دارند تنها چند لحظه پس از انتشار خبر دستگیری یک شخص مرتبط با بیگانه،تشخیص بدهند که او بی‌گناه است!؟

روزنامه کیهان نوشت: چه اتفاقی افتاده که عده‌ای در کشور، فقط و فقط منتظرند تا یک نفر به جرم جاسوسی برای بیگانه، همکاری با دشمن و عناوین مشابه بازداشت شود تا بوق و کوس بدست بگیرند و در رثای آزادی ناله کنند!

فلان هنرپیشه سینما و تلویزیون که به اقرار خودش ،بیش از 5 سال است حتی یک کتاب نخوانده واز تلفظ یک نام ساده عاجز است،ناگهان کارشناس امنیتی می‌شود! فلان ورزشکار،فلان مجری و…ودهها نمونه دیگر هر اقدام دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی یا دستگاه قضایی را تخطئه می‌کنند و بذر رعب در دل مردم می‌کارند!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *