مومیایی منسوب به رضاخان آسیب دید + ترور «صالح الصماد» با حمایت آمریکا صورت گرفت – پورتال کلاسیک

فرارو: دو روز پیش کارگران در حین حفاری در حرم شاه‌عبدالعظیم به سطحی بتنی می‌رسند و برای عبور از آن به پیکور مکانیکی متوسل می‌شوند و در نهایت موفق می‌شوند سطح بتنی را بشکنند
یکی از کارگران در همین باره گفته است که بر اثر ضربه‌های وارد شده دستگاه، این جنازه از چند نقطه دچار شکستگی شده و جدا شده بود.

فرارو: دو روز پیش کارگران در حین حفاری در حرم شاه‌عبدالعظیم به سطحی بتنی می‌رسند و برای عبور از آن به پیکور مکانیکی متوسل می‌شوند و در نهایت موفق می‌شوند سطح بتنی را بشکنند.

گفته می‌شود اداره تولیت آستان حضرت عبدالعظیم حسنی امروز از ورود کارشناسان میراث فرهنگی به این محوطه و بررسی موضوع جلوگیری کرده است.

این منبع محلی گفته که پس از خروج مومیایی از محفظه بتنی آن را در یک محفظه فلزی قرار داده و در همان محدوده حرم مجددا دفن کرده‌اند.

——————-

خبرگزاری فارس: «حزب‎الله» عراق امروز سه شنبه در بیانیه‌‏ای اعلام کرد که «صالح الصماد» پس از حیله و نیرنگ بزدلان که از رویارویی مستقیم با او عاجز مانده بودند، به شهادت رسید

خبرگزاری فارس: «حزب‎الله» عراق امروز سه شنبه در بیانیه‌‏ای اعلام کرد که «صالح الصماد» پس از حیله و نیرنگ بزدلان که از رویارویی مستقیم با او عاجز مانده بودند، به شهادت رسید.

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، امروز در پیامی شهادت صالح الصماد را تسلیت گفتند.

شورای عالی سیاسی یمن دوشنبه شب در بیانیه‌‏ای اعلام کرد که صالح الصماد روز پنجشنبه گذشته در حمله هوایی ائتلاف سعودی به استان الحدیده واقع در غرب یمن به شهادت رسید.

حزب الله عراق تاکید کرد که ترور الصماد باعث آغاز مرحله جدیدی از مقابله با عربستانی که در باتلاق یمن گیر کرده است، خواهد شد.

در ادامه بیانیه آمده است: جنایتی که عربستان سعودی و امارات در هدف قرار دادن صالح الصماد مرتکب شدند، با حمایت آمریکا صورت گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *