پیروزی و صدرنشینی نفس‌گیر پرسپولیس در آسیا – پورتال کلاسیک

خبرگزاری تسنیم: پرسپولیس و السد قطر در آخرین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با گل به خودی دقیقه 3 مرتضی پورعلی‌گنجی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت
نیمه دوم

ترکیب السد: سعد الشیب، پدرو کوریا، مرتضی پورعلی‌گنجی، یاسر عیسی، ژاوی هرناندز، حسین هیدوس، بغداد بونجاح، حمید اسماعیل خلیفه،‌ بوعلام خوخی (حمرون – 70)، سالم الحجری و اکرم حسن عفیف.

دقیقه 3+90: شوت خطرناک سالم الحجری به سمت دروازه بیرانوند، به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه 38: سیامک نعمتی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 5+90: شجاع خلیل‌زاده به دلیل خطایی که پشت محوطه جریمه انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 64: علی علیپور پشت محوطه جریمه السد موقعیت مناسبی برای گلزنی داشت که شوت او با دخالت مدافعان السد تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 53: بغداد بونجاح در محوطه جریمه پرسپولیس خط دفاعی این تیم را به هم ریخت و پس از دریبل دو طرفه سیدجلال حسینی شوت خطرناکی به سمت دروازه بیرانوند شلیک کرد که توپ به شکل خطرناکی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 3: ارسال مواج محمد انصاری روی دروازه السد پیش از اینکه در دهانه دروازه به سیامک نعمتی برسد، توسط مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع ایرانی قطری‌ها تبدیل به گل خودی شد.

دقیقه 87: بونجاح با یک سرتوپ محمد انصاری را جاگذاشت و ضربه‌ای خطرناک به سمت دروازه زد که توپ به شکل خطرناکی به تیر دروازه خورد.

دقیقه 43: پدرو، بازیکن السد با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه 68: سیامک نعمتی ارسال خطرناکی از سمت راست روی دروازه السد انجام داد که توپ به شکل خطرناکی تبدیل به پرتاب اوت شد.

دقیقه 1+90: حسن الهیدوس با شوتی خطرناک قصد باز کردن دروازه پرسپولیس را داشت که توپ راهی اوت شد.

دقیقه 45: ژاوی روی پاس بونجاح در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار گرفت که شوت خطرناک او به اوت رفت.

خبرگزاری تسنیم: پرسپولیس و السد قطر در آخرین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با گل به خودی دقیقه 3 مرتضی پورعلی‌گنجی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

دقیقه 90: ارسال صادق محرمی به شکل خطرناکی روی دروازه السد آمد که مدافعان این تیم تن به کرنر دادند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، حسین ماهینی، وحید امیری، احمد نورالهی (گادوین منشا – 70)، سیامک نعمتی (شایان مصلح – 88) و علی علیپور.

دقیقه 1+45: سیدجلال حسینی با اعتراض به داور مسابقه با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 5+90: گادوین منشا شوت خطرناکی به سمت دروازه السد زد که توپ به اوت رفت.

دقیقه 15: ارسال خطرناک صادق محرمی روی دروازه السد موقعیت بسیار مناسبی را برای شجاع خلیل‌زاده ایجاد کرد که ضربه مدافع پرسپولیس به شکل خطرناکی از کنار دروازه سعد الشیب به بیرون رفت. هرچند پرچم کمک داور نیز به نشانه آفساید بالا رفت.

نیمه اول

دقیقه 88: موقعیت خطرناک برای السدی‌ها و ضربه آنها از زاویه بسته این بار با واکنش بیرانوند تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 62: روی ارسال السدی‌ها دروازه پرسپولیس باز شد، اما داور مسابقه اعلام آفساید کرد.

دقیقه 7+90: ژاوی هرناندز پشت ضربه ایستگاهی السدی‌ها قرار گرفت که چسبیده به محوطه جریمه بود، اما توپ او راهی اوت شد.

پرسپولیس با این نتیجه و جبران شکست بازی رفت، به‌عنوان تیم اول از گروه خود صعود کرد و باید در مرحله حذفی با تیم دوم گروه A مصاف بدهد که از بین الجزیره امارات و الاهلی عربستان خواهد بود. السد هم به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

دقیقه 73: ژاوی هرناندز با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 28: حرکت ترکیبی بازیکنان پرسپولیس پشت محوطه جریمه به کمال کامیابی‌نیا رسید که شوت این بازیکن در آغوش دروازه‌بان السد قرار گرفت.

دقیقه 6: پدرو کوریا، مدافع پیش تاخته السد با پاسی بسیار خوب بغداد بونجاح را در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ کرد، اما پاس این بازیکن الجزایری به السدی‌ها نرسید تا این موقعیت خطرناک، خطری برای پرسپولیسی‌ها نداشته باشد.

دقیقه 58: بوعلام خوخی شوتی خطرناک به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کرد که علیرضا بیرانوند به هوای ارسال دروازه خود را رها کرد و توپ با خوش شانسی از مقابل تیر دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 43: ضربه زمینی علی علیپور به شکل خطرناکی از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *