افتخاری: به زودی تمدید با شفر را نهایی می‌کنیم – پورتال کلاسیک

خبرگزاری تسنیم: سیدرضا افتخاری پس از پیروزی 4 بر یک استقلال مقابل مشکی‌پوشان اظهار داشت: با تعویض‌هایی که انجام شد، نتیجه خوبی گرفتیم
وی درباره بحث تمدید قرارداد شفر هم گفت: برای تمدید قرارداد در حال مذاکره هستیم و تا به حال به مشکل خاصی برنخورده‌ایم. فکر می‌کنم مشکل خاصی نباشد و ان‌شاءالله در چند روز آینده این قرارداد را نهایی می‌کنیم. درباره لیست شفر هم باید بگویم که از او درخواست لیست داشته‌ایم که او به ما گفته بعد از امضای قرارداد لیستم را به باشگاه خواهم داد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره پست اینستاگرامی و کنایه‌آمیز شفر به کادرفنی قبلی و حواشی که در کنفرانس قبلی این مربی در مورد مبلغ قرارداد کمک‌هایش، رخ داده است، تصریح کرد: ما از عملکرد شفر و حتی از عملکرد کمک‌هایش راضی هستیم، پستی هم که گذاشتند فکر می‌کنم در پاسخ به سؤالی بوده که از او مطرح کرده بودند و او مجبور بوده که توضیح دهد. شفر یک بار گفته بدنسازی ما در ابتدای فصل خوب نبوده است که الان مصدوم زیاد می‌دهیم. این یک بحث فنی و طبیعی است.

افتخاری در واکنش به سؤال دیگری مبنی بر اینکه شفر قیمت قرارداد دستیارانش را با کادرفنی گذشته مقایسه کرده است، اظهار داشت: شفر شاید این صحبت‌ها را الان که در آستانه ثبت قرارداد است، مطرح می‌کند تا مبلغ قرارداد دستیارانش را هم مقداری تقویت کند.

وی درباره مبلغ قرارداد جدید شفر توضیح داد: شفر به ما قیمتی نداده است و توافقات سال گذشته را با ایشان ادامه خواهیم داد و او هم اینها را پذیرفته و الان هم اصلاً بحث قیمت مطرح نیست. افزایش قیمت برای قرارداد شفر طبیعی است و طبق صحبت‌های سال گذشته به همان 600 هزار دلار خواهد رسید. الان بحث مبلغ قرارداد را باز نمی‌کنیم، چون ممکن است دیگران سوءاستفاده کنند.

خبرگزاری تسنیم: سیدرضا افتخاری پس از پیروزی 4 بر یک استقلال مقابل مشکی‌پوشان اظهار داشت: با تعویض‌هایی که انجام شد، نتیجه خوبی گرفتیم. طبیعتاً الان انتظارات هواداران بالاتر رفته و آنها هم می‌خواهند تیم به جایگاه بهتری دست پیدا کند که ما هم دنبال همین هستیم.

افتخاری درباره اظهارات کی‌روش درباره همکاری تیم‌های لیگ برتری با تیم ملی عنوان کرد: بازی‌ها که تمام شد ما دربست در اختیار تیم ملی خواهیم بود.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه آیا با افزایش قیمت دلار به صلاح باشگاه استقلال است که مبلغ قرارداد دستیاران شفر را افزایش دهد، اشاره کرد: اصلاً چنین چیزی نیست مگر اینکه شفر بخواهد از مبلغ قراردادش بزند و به قرارداد آنها اضافه کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *