گواردیولا: چرا فقط از پنالتی رئال صحبت می‌شود؟ + ادامه آزمایش ویدئو چک در لیگ برتر انگلیس – پورتال کلاسیک

ورزش سه: پپ گواردیولا معتقد است سیتی در این فصل لیگ قهرمانان ناکام نبوده است.

 سیتی در هر 2 دیدار رفت و برگشت برابر لیورپول شکست خورد اما گواردیولا معتقد است اشتباهات داوری در این زمینه تاثیرگذار بوده است
ورزش سه: پپ گواردیولا معتقد است سیتی در این فصل لیگ قهرمانان ناکام نبوده است.

دیدار برابر تاتنهام: “آگوئرو مصدوم است و این دیدار را از دست می دهد. تاتنهام یک تیم فوق العاده با بازیکنانی بزرگ است و این تیم در پرس فوق العاده بوده و بازیکنان با استعداد زیادی مانند دمبله، دله آلی، فرتونگن یا هری کین را در ترکیب دارد.

با توجه به کیفیت تیم ها، تاثیر جزئیات در چنین رقابت هایی زیاد است. ما امسال نسبت به فصل قبل عملکرد بهتری داشتیم و سعی می کنیم سال بعد از این هم بهتر ظاهر شویم اما به هر حال من حس نمی کنم امسال هم کارنامه ناکامی داشته ایم.

اگر می خواهید نتایج را قضاوت کنید، مشکلی نیست قضاوت کنید. اما ما حتی پس از شکست در آنفیلد، برابر منچستر یونایتد خوب بازی کردیم و بعد از باخت به یونایتد، مقابل لیورپول نمایش با کیفیتی ارائه دادیم.”

 سیتی در هر 2 دیدار رفت و برگشت برابر لیورپول شکست خورد اما گواردیولا معتقد است اشتباهات داوری در این زمینه تاثیرگذار بوده است.

حذف از لیگ قهرمانان: “ما 2 گل صحیح در 2 بازی به ثمر رساندیم آنوقت شما در مورد صحت یا عدم صحت پنالتی رئال مادرید برابر یوونتوس صحبت می کنید.

گواردیولا: چرا فقط از پنالتی رئال صحبت می‌شود؟

آنها در دو یا سه فصل گذشته بسیار خوب بازی کرده اند و حالا به نیمه نهایی جام حذفی نیز راه یافته اند پس جدال مقابل تاتنهام برای ما دشوار است.”

——————-

خبرگزاری تسنیم: سایت رسمی لیگ برتر فوتبال انگلیس از ادامه استفاده آزمایشی سیستم ویدئو چک (VAR) در فصل آینده این رقابت‌ها با تصمیم مشترک باشگاه‌ها خبر داد
خبرگزاری تسنیم: سایت رسمی لیگ برتر فوتبال انگلیس از ادامه استفاده آزمایشی سیستم ویدئو چک (VAR) در فصل آینده این رقابت‌ها با تصمیم مشترک باشگاه‌ها خبر داد.

سایت لیگ برتر فوتبال انگلیس همچنان خواستار استفاده از ویدئو چک در فصل آینده جام حذفی و جام اتحادیه باشگاه‌های این کشور شد.

این تصمیم به دنبال بحث و بررسی ویدئو چک یا همان کمک‌داور ویدئویی توسط باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر فوتبال انگلیس و نتایج استفاده از آن در دیگر رقابت‌های باشگاهی این کشور اتخاذ شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *