شوخی اول آوریل اسنپ چت با فیسبوک – دیجیاتو + حوصله هواداران در روز طبیعت سر رفت – پورتال کلاسیک

در نخستین روز ماه آوریل 2016، اسنپ چت فیلتری را به اپلیکیشن خود اضافه کرد که اگر با آن عکس می گرفتید تصویر در محیطی شبیه به اینستاگرام قرار می گرفت و شخصی با نام my_mom (مادرم) نیز عکس تان را لایک می کرد
تکلیف کلمه اول که مشخص است، امسال نیز اسنپ چت تلنگری به میانگین سنی بالای کاربران فیسبوک زده. با این حال بخش جالب تر ماجرا به کلمه bot باز می گردد. چند وقت پیش فاش شده بود که بیش از 50 هزار ربات فیسبوک که با دولت روسیه ارتباط دارند، برای اثرگذاری روی نتیجه انتخاب و تغییر دیدگاه مردم نسبت به انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا استفاده گشتند.

شوخی اسنپ چت با فیسبوک

در بخش اپلیکیشن های دیجیاتو بخوانید:

در نخستین روز ماه آوریل 2016، اسنپ چت فیلتری را به اپلیکیشن خود اضافه کرد که اگر با آن عکس می گرفتید تصویر در محیطی شبیه به اینستاگرام قرار می گرفت و شخصی با نام my_mom (مادرم) نیز عکس تان را لایک می کرد. در واقع اسنپ چت با این کار می خواست دو چیز را ثابت کند: کپی برداری بیش از اندازه فیسبوک و اینستاگرام از اسنپ چت و همچنین سن زیادی که کاربران فیسبوک دارند.

اما برای امسال آن ها پای شان را فراتر از گذاشته اند و با یک چیز بی رحمانه تر طرف هستیم. ساعاتی پیش دوباره شاهد حضور فیلتر جدیدی در اسنپ چت بودیم که این بار عکس ها را در محیطی شبیه به سرویس اجتماعی فیسبوک قرار می داد. نکته جالب افرادی هستند که شما را لایک کرده اند؛ your_mom (مادرت) و شخصی تحت عنوان bot (ربات) که با الفبای سیریلیک (شبیه به خط روسی) نوشته شده.

——————-

خبرگزاری فارس: در فاصله حدود 4 ساعت به آغاز دیدار استقلال و الریان قطر ترافیک روانی در بیرون درب اصلی ورزشگاه آزادی برقرار است

 تعدادی از تماشاگران استقلال هم از ساعت 12 وارد ورزشگاه آزادی شدند. حدود 5 هزار نفر از طرفداران استقلال درون مجموعه ورزشی آزادی هستند که البته این تعداد از هواداران معتقدند حوصله آنها در داخل مجموعه سر رفته و به همین دلیل به بیرون از محوطه چمن و در فضای سبز ورودی ورزشگاه مشغول استراحت هستند.

حوصله هواداران در روز طبیعت سر رفت

حوصله هواداران در روز طبیعت سر رفت

 تعدادی از خانواده‌ها در بیرون از مجموعه ورزشی آزادی با پرچم استقلال نشسته و تعدادی هم از شهرستان‌های مختلف مثل صومعه‌سرا، نیشابور، گیلانغرب، مشهد مقدس، اصفهان و … خود را به استادیوم آزادی رسانده‌اند.کاروان تیم فوتبال استقلال ساعت 18 و 15 دقیقه به سمت ورزشگاه آزادی حرکت خواهد کرد

خبرگزاری فارس: در فاصله حدود 4 ساعت به آغاز دیدار استقلال و الریان قطر ترافیک روانی در بیرون درب اصلی ورزشگاه آزادی برقرار است.

تعدادی از خانواده‌ها برای گذراندن روز طبیعت در محوطه چمن بیرون از مجموعه ورزشی آزادی و همچنین مقابل خانه کشتی حضور پیدا کرده و مشغول گذراندن اوقات هستند.

حوصله هواداران در روز طبیعت سر رفت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *