دغدغه نخست نظام، مبارزه با مواد مخدر است – پورتال کلاسیک

خبرگزاری فارس: علی مویدی در دیدار نوروزی با کارکنان این ستاد با بیان اینکه طی ۲ سال گذشته خدمتگزار کوچکی در جمع یکایک شما بودم، گفت: در طول 35 خدمتم، ارتباط زیادی با ستاد داشتم اما از ظرفیت‌های خوب آن بی‌اطلاع بودم لیکن در این دو سال از نزدیک به واقعیت‌ها و ارزش‌های نهفته این ستاد پی بردم
وی بیان داشت: حقیقتا مواد مخدر و مبارزه با آن، در گذشته جزو دغدغه‌های نظام نبود اما امروز دغدغه نخست نظام محسوب می‌شود و دستگاه‌های ملی، استانداران، فرماندهان، بخشداران و دهیاران به حوزه مبارزه با مواد مخدر توجه ویژه‌ای دارند و این مسئله نه تنها دیگر در نقطه صفر مرزی بلکه در روستا، شهر و توسط دستگاه‌های ملی، روسای قوا، ریاست جمهوری و رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) به عنوان مسئله اول کشور مطرح می‌شود که امری بی‌بدیل و نادر است.

وی ادامه داد: خدا را شاکرم که این ستاد، انسان‌های ارزشمند، تلاشگر و دلسوز دارد که در حوزه مبارزه با مواد مخدر تولید فکر و برنامه‌ریزی می‌کنند و سپس به سطوح حاکمیتی ارائه می‌کنند و آثار آن در سطح جامعه مشهود و محسوس است.

مویدی بیان داشت: مفتخرم که امروزه ستاد توانسته به جایگاهی ویژه و کاربردی دست یابد، رسیدن به این جایگاه مرهون نقش و تلاش شما و نگاه عالمانه وزیر کشور و دبیرکل ستاد به این حوزه است.

قائم مقام دبیرکل ستاد تصریح کرد: وقتی روسای قوا، وزرا و نمایندگان دستگاه‌های ملی در محضر معظم له حضور می‌یابند نخستین دغدغه ایشان از مسئولان راجع به اعتیاد است.

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن تشکر از زحمات معاونان دبیر کل ستاد در حوزه مبارزه با مواد مخدر گفت: روزانه با این عزیزان در ارتباط بودم و در تلاش بودیم تا تدابیر، دستورات و رهنمودهای وزیر کشور را به عنوان مامور، اجرایی کنیم.

مویدی با اشاره به رویکرد اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر که طی سال‌های اخیر از سوی وزیر کشور و دبیرکل ستاد مطرح شد؛ گفت: این رویکرد در سطح ملی یک اتفاق جدید بود و مسلما آثار خود را در سال‌های آتی در لایه‌های مختلف جامعه نشان خواهد داد و قطعا دستاوردهای بلندی دارد.

وی افزود: شفاف‌سازی آمار و ارقام معتادان در سال گذشته از کارهای بزرگی بود که به دستور وزیر کشور و دبیرکل ستاد انجام شد تا مبنای درستی برای برنامه‌های حوزه اعتیاد باشد.

خبرگزاری فارس: علی مویدی در دیدار نوروزی با کارکنان این ستاد با بیان اینکه طی ۲ سال گذشته خدمتگزار کوچکی در جمع یکایک شما بودم، گفت: در طول 35 خدمتم، ارتباط زیادی با ستاد داشتم اما از ظرفیت‌های خوب آن بی‌اطلاع بودم لیکن در این دو سال از نزدیک به واقعیت‌ها و ارزش‌های نهفته این ستاد پی بردم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *