جلسه مشترک برانکو و گرشاسبی با کاشانی + آرسنال و اتلتیکو به نیمه نهایی نزدیک شدند – پورتال کلاسیک

 خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جعفر کاشانی (رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس)، حمیدرضا گرشاسبی (سرپرست باشگاه پرسپولیس) و برانکو ایوانکوویچ بعدازظهر پنجشنبه شانزدهم فروردین ماه 1397 در محل باشگاه حضور یافتند و در خصوص مسائل مختلف باشگاه، تیم و بازیکنان با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند
 خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جعفر کاشانی (رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس)، حمیدرضا گرشاسبی (سرپرست باشگاه پرسپولیس) و برانکو ایوانکوویچ بعدازظهر پنجشنبه شانزدهم فروردین ماه 1397 در محل باشگاه حضور یافتند و در خصوص مسائل مختلف باشگاه، تیم و بازیکنان با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید ویژه‌ای در خصوص حفظ روحیه و شرایط بازیکنان و همچنین تمدید قرارداد سرخپوشان داشت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز در مورد آخرین وضعیت پرونده‌های باشگاه در فیفا و همچنین وضعیت نقل و انتقالات و تلاش برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات مواردی را مطرح کرد.

در جریان این نشست، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس آخرین شرایط بازیکنان، تیم و برنامه‌های اردو و بازی‌های پیش رو را مطرح کرد.

در این جلسه، در خصوص قرارداد بازیکنان و بازی مهم پیش رو برابر السد قطر بحث و تبادل نظر شد. همچنین برنامه‌های مرحله دوم مسابقات لیگ قهرمانان 2018 آسیا مورد بررسی قرار گرفت.

——————-

خبرگزاری تسنیم: دور رفت مرحله یک‌چهارم‌نهایی رقابت‌های لیگ اروپا با برتری آرسنال، راسنبال لایپزیگ، لاتزیو و اتلتیکومادرید پیگیری شد
راسنبال لایپزیگ مقابل میهمان خودش، المپیک مارسی یک بر صفر به برتری دست یافت. ورنر در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه اول گل برتری تیم آلمانی را به ثمر رساند.

آرسنال در خانه خودش، ورزشگاه «امارات» 4 بریک زسکا مسکو را برد و به صعود نزدیک شد. رمزی در دقایق 9 و 28 و لاکازته در دقایق 22 (از روی نقطه پنالتی) و 35 برای آرسنال و گولوین در دقیقه 15 برای زسکای میهمان گلزنی کردند.

اتلتیکومادرید در ورزشگاه اختصاصی خودش 2 بر صفر اسپورتینگ لیسبون را شکست داد و نتیجه مطمئنی به دست آورد. کوکه در دقیقه یک و گریزمان در دقیقه 40 برای تیم مادریدی گل زدند.

لاتزیو در خانه مقابل سالزبورگ با نتیجه 4 بر 2 پیروز شد. لولیچ در دقیقه 8، پارولو در دقیقه 49، اندرسون در دقیقه 74 و ایموبیله در دقیقه 76 برای لاتزیو گل زدند و گل‌های سالزبورگ توسط بریشا در دقیقه 29 (از روی نقطه پنالتی) و میانامینو در دقیقه 71 به ثمر رسید.

خبرگزاری تسنیم: دور رفت مرحله یک‌چهارم‌نهایی رقابت‌های لیگ اروپا با برتری آرسنال، راسنبال لایپزیگ، لاتزیو و اتلتیکومادرید پیگیری شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *