گزارش گاردین از تیم ملی فوتبال ایران + جانسون: شعار «اسد باید برود» قابل اجرا نیست – پورتال کلاسیک

روزنامه گاردین با انتشار گزارشی از عملکرد تیم ملی ایران و کارلوس کی‌روش تمجید کرد.

در این گزارش که با تیتر چگونه کارلوس کی‌روش تیم ملی ایران را به عنوان بهترین تیم آسیایی به جام جهانی رساند، آمده است: این یک دستاورد بزرگ برای کارلوس کی‌روش است، کسی که اکنون می‌تواند بگوید با سه تیم متفاوت 4 بار در جام جهانی حضور داشته است
با وجود قرعه سختی که در جام جهانی نصیب تیم ملی ایران شده است، این تیم منتظر ماه ژوئن است تا به دنیا نشان دهد که چه جنسی دارد.

سعید عزت‌اللهی در روسیه و سامان قدوس در استرسوند هم درصدد هستند که با ارائه نمایشی قابل قبول در جام جهانی، یک پله دیگر در نردبان فوتبال اروپا بالا بروند.

روزنامه گاردین با انتشار گزارشی از عملکرد تیم ملی ایران و کارلوس کی‌روش تمجید کرد.

در این گزارش که با تیتر چگونه کارلوس کی‌روش تیم ملی ایران را به عنوان بهترین تیم آسیایی به جام جهانی رساند، آمده است: این یک دستاورد بزرگ برای کارلوس کی‌روش است، کسی که اکنون می‌تواند بگوید با سه تیم متفاوت 4 بار در جام جهانی حضور داشته است. اما این دستاورد برای او جهت قرار گرفتن در لیست نامزدهای فیفاکافی نبود. او ممکن است مجبور شود تا کسب موفقیت در جام جهانی صبر کند تا توجه مسئولان فیفا را که عملکرد سرمربیان شاغل اروپا بیشتر پیش چشمان‌شان است را جلب کند.

سردار آزمون هم با 23 سال سن یکی از بزرگترین ستاره‌های آسیا است که برای روبین کازان در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده است و گفته می‌شود که مشتری‌ای مانند لیورپول دارد.

——————-

خبرگزاری فارس: «بوریس جانسون» وزیر امور خارجه انگلیس به کمیته امور خارجه مجلس عوام انگلیس تصریح کرد که شعار «اسد باید برود» دیگر قابل اجرا نیست
این مقام انگلیسی بر توانمندی رئیس‌جمهور سوریه تأکید کرد و افزود که اسد در حال حاضر 75 درصد از جمعیت سوریه و 50 درصد از قلمرو این کشور را تحت کنترل دارد و بهترین مسئله «گردهم آمدن در میز (مذاکره) ژنو و آغاز فرایند راه‌حل یک قانون اساسی جدید برای سوریه است».

خبرگزاری فارس: «بوریس جانسون» وزیر امور خارجه انگلیس به کمیته امور خارجه مجلس عوام انگلیس تصریح کرد که شعار «اسد باید برود» دیگر قابل اجرا نیست.

بر اساس گزارش اسپوتنیک، شماری از کشورهای غربی از جمله آمریکا، انگلیس و فرانسه، خلع اسد از قدرت را یک اولویت می‌دانستند و این در حالی است که روسیه از سال 2015 تاکنون به درخواست دولت دمشق، از اسد حمایت نظامی می‌کند.

خبرگزاری روسی اسپوتنیک در این خصوص گزارش کرد، جانسون روز چهارشنبه (دیروز) گفته است، در حالیکه «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه ممکن است از مجازات برای مرگ غیرنظامیان این کشور هراس داشته باشد اما شعار «اسد باید برود» دیگر قابل اجرا نیست.

وی در اینخصوص اینگونه گفت: «این ترس از مجازات است که ممکن است قدرتمندتر از هرچیز دیگری باشد اما شعار قدیمی اسد باید برورد به طور قطع در حال حاضر دیگر کارساز نیست».

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *