مهابادی: مقابل ملوان ۶ نفره بازی کردیم – پورتال کلاسیک

خبرگزاری تسنیم: داود مهابادی درباره شکست 3 بر صفر نساجی مازندران مقابل ملوان بندرانزلی اظهار داشت: نمی‌دانم چه بگویم
وی در واکنش به اعتراضات هواداران نساجی به بازیکنان این تیم در پایان مسابقه گفت: آنها حق دارند. این هواداران انتظار بازی و نتیجه بهتری از ما دارند، اما چند بازیکن ما در این بازی کارایی لازم را نداشتند. ما در این مسابقه در واقع شش نفره بازی می‌کردیم.

خبرگزاری تسنیم: داود مهابادی درباره شکست 3 بر صفر نساجی مازندران مقابل ملوان بندرانزلی اظهار داشت: نمی‌دانم چه بگویم. بازیکنان ما در نیمه اول بازی خوبی ارائه کردند. در نیمه دوم هم به ملوان خیلی فشار آوردیم، اما روی سه غافلگیری و اشتباهات بازیکنان، سه گل خوردیم. یک گل ملوان روی گل به خودی بازیکن ما و دو گل دیگرش روی اشتباهات بازیکنان نساجی و لو دادن توپ بود. متأسفانه در میانه زمین تمرکز لازم را نداشتیم و نتیجه بدی رقم خورد.
سرمربی نساجی درباره فحاشی تماشاگران ملوان به فرزاد مجیدی و اینکه آیا به سایر اعضای تیم نساجی هم توهین شد یا خیر، تصریح کرد: از ابتدای بازی و حتی پس از پایان بازی، فحاشی‌هایی صورت گرفت که این اتفاقات در فوتبال ایران عادی شده است. این حوادث اصلاح‌پذیر نیست و در مجموع، فرهنگ خوبی بر ورزشگاه‌های ما حکم‌فرما نیست. نمی‌خواهم بگویم به چه کسانی توهین شده است یا خیر. وقتی به یکی از اعضای تیم ما توهین می‌شود، انگار به من هم توهین شده است.

مهابادی در مورد ادامه لیگ دسته اول و اینکه آیا تیمش از صعود به لیگ برتر ناامید شده یا خیر، خاطرنشان کرد: ما فاصله زیادی با صدر جدول نداریم. نفت مسجدسلیمان چند هفته پیش اختلافی دو رقمی با سایر تیم‌ها ایجاد کرده بود، اما این اختلاف اکنون به سه امتیاز رسیده است. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و شاید ورق برگردد. هنوز 15 هفته تا پایان مسابقات باقی مانده و ما تا هفته آخر ادامه خواهیم داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *