رونالدو: «نیمار» می‌تواند توپ طلا را ببرد + «یوپ هاینکس» چطور منجی «خامس» شد؟ – پورتال کلاسیک

خبرگزاری مهر، رونالدوی برزیلی معتقد است نیمار برای به دست آوردن توپ طلا مجبور نیست تیم فوتبال پاری‎سن ژرمن را ترک کند
او اخیرا در مصاحبه‌‎ای درباره هموطنش که با انگیزه رسیدن به توپ طلا از بارسا به تیم فرانسوی رفت گفت: او در پاریس همه لازمه‌های رسیدن به توپ طلا را دارد. باشگاه‎هایی بودند که خود من هم دوست داشتم در آن‌ها حضور داشته باشم و یکی از آن‌ها پاری‎سن ژرمن بود. بارها در پاریس بودم و زندگی در آنجا را تجربه کردم، اما هرگز فرصت بازی در پاری‏سن ژرمن را پیدا نکردم.

خبرگزاری مهر، رونالدوی برزیلی معتقد است نیمار برای به دست آوردن توپ طلا مجبور نیست تیم فوتبال پاری‎سن ژرمن را ترک کند.
رونالدو در ادامه گفت: هرگز پیشنهادی از پی‏ اس‏ جی نداشتم. در دوران بازی کردنم برای تیم‎های اروپایی بزرگی بازی کردم، اما سرنوشت مرا به ایتالیا، اسپانیا و هلند برد. همچنین رئال مادرید باید در لیگ قهرمانان مقابل پاری‏‌سن ژرمنی بازی کند که نیمار و امباپه را دارد. باید بگویم امباپه فرانسوی مرا یاد خودم می‎اندازد.

——————-
خبرگزاری مهر: خامس رودریگس بعد از انتقال از تیم فوتبال رئال مادرید به بایرن مونیخ همان روند قبل را داشت و اعتماد به نفسش از بین رفته بود
یکی از دلایل بهبود وضعیت او آمدن هاینکس بود که توانست این بازیکن را احیا کند. حالا هم او حمایت کامل سرمربی را دارد.

دلیل دیگر شرایط بازی خامس است که در زمین آمادگی بیشتری پیدا کرده است و پشت تنها مهاجم باواریایی‌ها بازی می‎کند. او در مرکز زمین بسیار خطرناک‎تر شده است.

همچنین هم‌‏تیمی‎های او هم اهمیت بیشتری به این بازیکن می‎دهند و توانسته با کمک بازیکنانی که در کنارش کار می‎کنند بازی‎های بهتری ارائه دهد.

در پیشرفت این بازیکن اما موارد زیادی دخیل هستند که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‎کنیم:

خبرگزاری مهر: خامس رودریگس بعد از انتقال از تیم فوتبال رئال مادرید به بایرن مونیخ همان روند قبل را داشت و اعتماد به نفسش از بین رفته بود. روندی که با حضور کارلو آنچلوتی هم شاهد آن بودیم و آمدن یوپ هاینکس به عنوان سرمربی بایرن همه چیز را تغییر داد. از آن زمان خامس بازی‎های بسیار خوبی ارائه داد و توانست بازی‎های مهمی را با درخشش ستاره کلمبیایی تازه‌وارد ببرد.
دیگر نکته مهم هم این است که ترافیک بایرن مثل رئال مادرید نیست و برای حضور در ترکیب اصلی لازم نیست هر بازی خودش را ثابت کند. در نتیجه استرس کمتر است.

آخرین مطلب مهم هم این است که او از حضور و زندگی در مونیخ بسیار خوشحال است. ستاره کلمیایی اخیرا در مصاحبه‏ ای هم گفته بود که دوست دارد تا زمانی که می‎تواند در این تیم بماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *