دیدار گرم علی کریمی با استقلالی‌ها + زولا: ساری رویای آبراموویچ است – پورتال کلاسیک

ورزش سه: علی کریمی یکی از محبوب ترین  پرسپولیسی ها محسوب می شود، پیش از شروع بازی سمت نیمکت استقلال رفت و برخورد گرمی با آنها داشت
همچنین وینفرد شفر هم دقایقی با علی کریمی کنار نیمکت صحبت کرد و برای او آرزوی موفقیت کرد.

دیدار گرم علی کریمی با استقلالی‌ها

دیدار گرم علی کریمی با استقلالی‌ها

دیدار گرم علی کریمی با استقلالی‌ها

دیدار گرم علی کریمی با استقلالی‌ها

مهدی رحمتی و نصرالله عبداللهی برخورد بسیار گرمی با علی کریمی داشتند و برای او در شروع کار مربیگری اش آرزوی موفقیت کردند.

ورزش سه: علی کریمی یکی از محبوب ترین  پرسپولیسی ها محسوب می شود، پیش از شروع بازی سمت نیمکت استقلال رفت و برخورد گرمی با آنها داشت.

عکس: امیرحسین خیرخواه

——————-
خبرگزاری ایسنا: ستاره سابق چلسی و فوتبال ایتالیا از سرمربی ناپولی به عنوان گزینه اصلی جایگزینی آنتونیو کونته سخن به میان آورد
چلسی با هدایت آنتونیو کونته در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس عملکردی ناامید کننده از خود نشان داده هر چند که آبی پوشان لندنی فصل قبل توانستند جام قهرمانی را بالای سر برند.

او گفت‌:  ساری از بهترین مربیان فوتبال ایتالیا است. او توانست ناپولی را به اوج برگرداند. چلسی سخت به دنبال جذب این سرمربی با تجربه است و باید بگویم که آبراموویچ رویای جذب چنین مربی را دارد.

جیان فرانکو زولا ستاره سابق فوتبال ایتالیا که سال‌ها  با پیراهن چلسی به میدان رفت به ستایش از ساری پرداخت.

ناپولی در فصل جاری رقابت های سری A عملکرد خوبی از خود نشان داده و در صدر جدول رده‌بندی جای دارد.

از آرسنال هم به عنوان دیگر مشتری ساری، سرمربی ناپولی سخن به میان می‌آید.

خبرهای زیادی درباره احتمال اخراج آنتونیو کونته از چلسی به گوش می‌رسد  و از مائوریتسیو ساری به عنوان گزینه اصلی جایگزینی کونته سخن به میان می‌آید.

خبرگزاری ایسنا: ستاره سابق چلسی و فوتبال ایتالیا از سرمربی ناپولی به عنوان گزینه اصلی جایگزینی آنتونیو کونته سخن به میان آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *