صلاح: از گلزنی‌هایم تعجب نمی‌کنم + اتفاق عجیب برای خط حمله بارسلونا – پورتال کلاسیک

ورزش سه: محمد صلاح، ستاره لیورپول، اعلام کرد از اینکه روند گلزنی هایش متوقف نمی شود، متعجب نیست.

 این ستاره مصری در پیروزی 2-0 امشب لیورپول مقابل ساوتهمپتون موفق به گلزنی شد تا تعداد گل هایش در رقابت های این فصل لیگ برتر را به 22 برساند و تیمش به رتبه سوم جدول صعود کند
 این ستاره مصری در پیروزی 2-0 امشب لیورپول مقابل ساوتهمپتون موفق به گلزنی شد تا تعداد گل هایش در رقابت های این فصل لیگ برتر را به 22 برساند و تیمش به رتبه سوم جدول صعود کند.

صلاح: از گلزنی‌هایم تعجب نمی‌کنم

من همیشه تلاش می کنم تا به تیم کمک کنم. وقتی گل می زنید، مطمئنا به تیم کمک می کنید؛ بنابراین اصلا از گلزنی ام متعجب نشدم. اما باید گذشته را فراموش کرد و منتظر آینده بود. ما بازی های زیادی در لیگ برتر و چمپیونزلیگ داریم.”

ورزش سه: محمد صلاح، ستاره لیورپول، اعلام کرد از اینکه روند گلزنی هایش متوقف نمی شود، متعجب نیست.

او در پایان بازی به بی بی سی گفت:” برای ما بسیار مهم بود که شروع خوبی داشته باشیم. وقتی در همان 15-10 ابتدایی گل می زنید، بازی آسان تر می شود و فشار کمتری روی شماست. من از شروع بازی مان راضی هستم و باید به همین روند ادامه بدهیم.

——————-

ورزش سه: بارسا امروز در نوکمپ با تساوی بدون کل مقابل ختافه متوقف شد.

 بارسا که می دانست با توجه به پیروزی اتلتیکو باید از سد ختافه گذر کند، در نهایت نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست یابد و حالا فاصله با تیم دوم به 7 امتیاز کاهش یافته است
ورزش سه: بارسا امروز در نوکمپ با تساوی بدون کل مقابل ختافه متوقف شد.

البته فصل گذشته  در لیگ قهرمانان نیز بارسا نتوانسته بود در نوکمپ به یوونتوس گل بزند.

آخرین بار که بارسا در لالیگا نتوانسته بود به میهمان خود گل بزند به 19 نوامبر سال 2016 برمی گشت که در نوکمپ برابر مالاگا بدون گل متوقف شد. امروز پس از 15 ماه، برای سوارز، مسی، آلکاسر و دیگر ستاره های بارسا یک رکورد منفی به ثبت رسید.

آخرین بار 6 آوریل 2008 و با هدایت مایکل لادروپ بود که ختافه بارسا را در نوکمپ بدون گل متوقف کرد.

 بارسا که می دانست با توجه به پیروزی اتلتیکو باید از سد ختافه گذر کند، در نهایت نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست یابد و حالا فاصله با تیم دوم به 7 امتیاز کاهش یافته است.

اتفاق عجیب برای خط حمله بارسلونا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *