کلاهبرداری با عنوان نمایندگی فروش خودرو + ضرر هنگفتی که ترامپ به منچستریونایتد زد – پورتال کلاسیک

خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی لرستان از کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش 6 میلیارد ریال در ازنا خبر داد.

سردار «محمد مهدیان نسب» گفت: در پی مراجعه شماری از شهروندان در ازنا به پلیس آگاهی و اعلام اینکه فردی کلاهبردار با ترفندهای متقلبانه مبالغی را از آنان کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت
مهدیان‌نسب با اشاره به این‌که تاکنون 45 مال باخته شناسایی شدند، یادآور شد: متهم همراه پرونده به مراجع ذیصلاح معرفی شد.

وی با اشاره به این‌که مأموران با کارهای اطلاعاتی و پلیسی کلاهبردار را شناسایی و دستگیر کردند، اظهارکرد: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد، این کلاهبردار با تاسیس یک بنگاه معاملاتی خودرو و معرفی خود به عنوان نمایندگی شرکت‌های تحویل خودرو با وعده‌های فروش به قیمت کمتر از نرخ موجود در بازار، مبالغی را از شهروندان دریافت کرده و تاکنون هیچ‌گونه خودرویی به آنان تحویل نداده است.

سردار «محمد مهدیان نسب» گفت: در پی مراجعه شماری از شهروندان در ازنا به پلیس آگاهی و اعلام اینکه فردی کلاهبردار با ترفندهای متقلبانه مبالغی را از آنان کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد وشش میلیارد ریال کلاهبرداری از وی کشف شد.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی لرستان از کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش 6 میلیارد ریال در ازنا خبر داد.
——————-

ورزش سه: شیاطین سرخ در سال 2017 دچار زیان اقتصادی هنگفتی شده اند که مسبب آن رئیس جمهور ایالات متحده است.

 باشگاه منچستریونایتد در سال میلادی اخیر دچار ضرر مالی شده است که در نتیجه تغییر و تحولات رخ داده در سیستم مالیاتی آمریکا به دستور رئیس جمهوری این کشور، دونالد ترامپ بوده است
کلیف باتی، مدیر مالی باشگاه منچستریونایتد در این خصوص گفت:« تغییرات مالیاتی باید در طولانی مدت به سود باشگاه باشد اما ما هنوز مشغول بررسی جزئیاتی آثار احتمالی این تغییر بر وضعیت مالی باشگاه هستیم.»

ورزش سه: شیاطین سرخ در سال 2017 دچار زیان اقتصادی هنگفتی شده اند که مسبب آن رئیس جمهور ایالات متحده است.

تغییراتی که رئیس جمهوری آمریکا در سیستم مالیاتی این کشور اعمال کرده، سبب افت سهام این باشگاه در بورس نیویورک و متعاقب آن ضرر مالی 12.87 میلیون پوندی مالکان آمریکایی شیاطین سرخ در نیمه اول سال مالی این باشگاه شده است.

ضرر هنگفتی که ترامپ به منچستریونایتد زد

طبق آمارها، 28.7 میلیون پوند سودی که باشگاه منچستریونایتد در سه ماه پایانی سال 2017 کسب کرده، نسبت به سود باشگاه در همین بازه زمانی از سال 2016 افتی 23.7 درصدی داشته است.

 باشگاه منچستریونایتد در سال میلادی اخیر دچار ضرر مالی شده است که در نتیجه تغییر و تحولات رخ داده در سیستم مالیاتی آمریکا به دستور رئیس جمهوری این کشور، دونالد ترامپ بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *