کاست 35؛ از تجربه زندگی در فضا تا دلایل خمیازه کشیدن [بشنوید] – دیجیاتو + تذکر جدی و ۴۰ میلیون تومان جریمه برای سپاهان – پورتال کلاسیک

در کاست این هفته به تجربه یک سال زندگی در فضا از زبان اسکات کلی فضانورد می پردازیم
3- چرا نباید در برابر سختی ها تسلیم شد؟

در ادامه تشریح می کنیم که چرا نباید در برابر سختی ها تسلیم شوید. در نهایت به دلایلی می پردازیم که بر اساس آنها مدیران نباید کارکنان خود را شرمنده کنند.

1- تجربه یک سال زندگی در فضا از زبان اسکات کلی

2- خمیازه کشیدن به چه علتی رخ می دهد؟

در کاست این هفته به تجربه یک سال زندگی در فضا از زبان اسکات کلی فضانورد می پردازیم. همچنین دلایل خمیازه کشیدن را بررسی می کنیم.

4-  چرا مدیران نباید کارکنان خود را شرمنده کنند؟

——————-

ورزش سه: تیم فوتبال سپاهان به دلیلی رفتار تماشاگرانش در دیدار برابر فولادخوزستان با ۴۰ میلیون جریمه قابل تجدیدنظر مواجه شده است
گفتنی است هواداران سپاهان در این فصل یک بار به دلیل رفتارهایی که داشته اند با محرومیت مواجه شدند و سپاهان در دیدار رفت برابر تراکتور سازی بدون هوادارنش به مصاف شاگردان یحیی گل محدی رفت.

ورزش سه: تیم فوتبال سپاهان به دلیلی رفتار تماشاگرانش در دیدار برابر فولادخوزستان با ۴۰ میلیون جریمه قابل تجدیدنظر مواجه شده است.

دیدار تیم های فولاد مبارکه سپاهان و فولاد خوزستان برگزار و از سوی تماشاگران تیم فولاد مبارکه سپاهان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور مسابقه رخ داد. این تیم به پرداخت 400 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.(این رای قابل تجدید نظر است).

 همچنین به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان تذکر داده شد که در صورت تکرار رفتار تماشاگران این تیم، تنبیهات شدیدتری اعمال می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *