مخالفت مجلس با افزایش سن بازنشستگی + بارسلونا با سوارس به فینال نزدیک شد – پورتال کلاسیک

خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار ، با بیان اینکه اخیرا نمایندگان طرحی را در رابطه با  افزایش سن بازنشستگی را تدوین کرده بودند و در کمیسیون اجتماعی این طرح بررسی شد، اظهار داشت:‍ پس از بررسی این طرح از سوی کمیسیون اجتماعی پارلمان رد و از دستور کار خارج شد البته اعضای کمیسیون معتقد هستند که هر اقدامی که انجام می‌شود باید منافع بیمه شده در نظر گرفته شود
وی با بیان اینکه اعضای کمیسیون مخالف افزایش سن بازنشستگی کارمندان به 65 هستند، افزود: در  صورتی هم که قرار باشد سن بازنشستگی افزایش یابد این قانون نباید شامل کسانی که در حال خدمت هستند، شود، بلکه این قانون درباره کسانی که پس از تصویب قانون استخدام می‌شوند، اجرا شود در نتیجه شخص با آگاهی استخدام شده و می‌داند که سن بازنشستگی 65 سال است.

خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار ، با بیان اینکه اخیرا نمایندگان طرحی را در رابطه با  افزایش سن بازنشستگی را تدوین کرده بودند و در کمیسیون اجتماعی این طرح بررسی شد، اظهار داشت:‍ پس از بررسی این طرح از سوی کمیسیون اجتماعی پارلمان رد و از دستور کار خارج شد البته اعضای کمیسیون معتقد هستند که هر اقدامی که انجام می‌شود باید منافع بیمه شده در نظر گرفته شود.
عزیزی با تاکید بر اینکه این قوانین نباید شامل کسانی که 20 یا 25 سال مشغول خدمت در تامین اجتماعی هستند، شود، تصریح کرد: چرا که افرادی که در حال حاضر در حال خدمت در تامین اجتماعی هستند طبق قانون بر اساس معدل 2 سال پایان خدمت استخدام شده‌اند و آنها بر این اساس برنامه‌ریزی کرده‌اند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: اگر معدل حقوق پنج سال آخر خدمت کارمندان برای حقوق بازنشستگی آنها در نظر گرفته شود  باید قید شود که این قانون شامل اشخاصی می‌شود که پس از تصویب قانون در تامین اجتماعی استخدام شوند لذا هر کسی که می‌خواهد استخدام تامین اجتماعی شود با آگاهی کامل استخدام می‌شود.

——————-

خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال بارسلونا و والنسیا دیدار رفت خود را در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام حذفی اسپانیا بامداد روز جمعه در ورزشگاه نیوکمپ برگزار کردند که در پایان آبی اناریها حریف خود را با حساب یک بر صفر شکست دادند
در دقیقه ۶۷ مسی در گوشه سمت چپ محوطه جریمه حریف با حرکتی انفرادی و پاسی عالی لوئیس سوارس را در موقعیت گلزنی قرار داد تا مهاجم اروگوئه ای کار را تمام کند.

در نیمه نخست این بازی تیم بارسلونا نتوانست کار خاصی را صورت دهد. والنسیا با تمام بازیکنانش در یک سوم دفاعی خودی تجمع کرده بود و تمامی راه‌ها را به روی مسی و یارانش بست. این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

بارسلونا با این برد نمی تواند خود را در فینال ببیند و سرنوشت در ورزشگاه مستایا مشخص خواهد شد.

بارسلونا که پائولینیو و آلکاسر را هم به میدان فرا خوانده بود بعد از آن جان تازه ای گرفت و موقعیت های زیادی خلق کرد. با این حال دفاع فشرده والنسیا اجازه گل دیگر را به آبی اناریها نداد.

خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال بارسلونا و والنسیا دیدار رفت خود را در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام حذفی اسپانیا بامداد روز جمعه در ورزشگاه نیوکمپ برگزار کردند که در پایان آبی اناریها حریف خود را با حساب یک بر صفر شکست دادند.

در نیمه دوم روند بازی تغییری نکرد. والورده در دقیقه ۵۵ کوتینیو را به میدان فرستاد و بعد از این تغییر بود که بارسلونا به گل رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *