لیگ عربستان چگونه ۱۶ تیمی می‌شود؟ + «جوکر» فیلم «اسکورسیزی» معرفی شد – پورتال کلاسیک

 ورزش سه: آن ها با این کار قصد دارند سطح فوتبال کشورشان را افزایش دهند و این ورزش را به طور حرفه ای در نقاط مختلف عربستان، بگسترانند و همچون کشورهای مختلف آسیایی از جمله ایران، لیگشان را ۱۶ تیمی کنند
اما به جای عدم سقوط تیم ها در فصل جاری، متولیان فوتبال این کشور تصمیم گرفته اند قانون سعود پابرجا بماند و به جای آن، تیم های بیشتری از لیگ پایین تر صعود کنند.

بنابراین در پایان فصل جاری تیم های پانزدهم و شانزدهم لیگ برتر عربستان سقوط می‌کنند و در عوض ۴ تیم از لیگ یک بالا می آیند تا از فصل آینده، عربستان هم لیگ ۱۶ تیمی داشته باشد.

 ورزش سه: آن ها با این کار قصد دارند سطح فوتبال کشورشان را افزایش دهند و این ورزش را به طور حرفه ای در نقاط مختلف عربستان، بگسترانند و همچون کشورهای مختلف آسیایی از جمله ایران، لیگشان را ۱۶ تیمی کنند.
——————-

خبرگزاری ایسنا به نقل از «گاردین»: «هواکین فینکس» بازیگر نامزد اسکاری که در فیلم‌هایی چون «گلادیاتور»، «سر به راه باش» و «تو هرگز واقعا اینجا نبودی» هنرنمایی کرده، ‌قرار است در پروژه‌ای سینمایی به کارگردانی «تاد فیلیپیس» و تهیه‌کنندگی «مارتین اسکورسیزی» نقش منفی داستان‌های «بتمن» را بازی کند
خبرگزاری ایسنا به نقل از «گاردین»: «هواکین فینکس» بازیگر نامزد اسکاری که در فیلم‌هایی چون «گلادیاتور»، «سر به راه باش» و «تو هرگز واقعا اینجا نبودی» هنرنمایی کرده، ‌قرار است در پروژه‌ای سینمایی به کارگردانی «تاد فیلیپیس» و تهیه‌کنندگی «مارتین اسکورسیزی» نقش منفی داستان‌های «بتمن» را بازی کند.

«جوکر» فیلم «اسکورسیزی» معرفی شد 

فیلم جدید کارگردان «خماری» در دهه ۱۹۸۰ اتفاق می‌افتد و گفته شده «فینکس» قرارداد بازی در نقش «جوکر» را امضا کرده اما کمپانی «برادران وارنر» هنوز رسما این خبر را تایید نکرده است.

هنوز تاریخی برای اکران فیلم «جوکر» اعلام نشده است. «تاد فیلیپس» که آثاری چون «سگ‌های جنگ» و «هشت مایل» را در کارنامه‌اش دارد، ‌به عنوان کارگردان این پروژه سینمایی، روی فیلمنامه این اثر هم کار می‌کند و اعلام شده پروژه مراحل پیش‌تولید را سپری می‌کند.

داستان این فیلم در بازه زمانی و مکانیِ متفاوت از داستان «جوکر» در فیلم «جوخه انتحار» (با بازی «جرد لتو») رخ می‌دهد. شایعه‌هایی هم مبتنی بر بازی «لئوناردو دی‌کاپریو» در این نقش به گوش می‌رسید که ظاهرا بی‌اساس بوده و به نتیجه‌ای نرسید. «فینکس» پیش از این در نقش‌های «لکس لوتر» (بتمن علیه سوپرمن) و «دکتر استرنج» ایفای نقش کرده است.

شخصیت «جوکر» تاکنون در دو مجموعه فیلم «بتمن» ‌با بازی «جک نیکلسون» و «هیث لجر» و اخیرا در قسمت اول «جوخه انتحار» ظاهر شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *