فاصله عجیب سری آ با لیگ برتر و لالیگا + افتتاح رسمى دو و میدانى قهرمانى آسیا در تهران – پورتال کلاسیک

ورزش سه: دیشب بالاخره فصل پرهیجان و پرحاشیه نقل و انتقالات زمستانی به پایان رسید و ستاره های بزرگ در این هفته ها بین باشگاه ها رد و بدل شدند
میلان و یوونتوس فعالیتی در بازار نداشته و رم نیز تنها جاناتان سیلوا را به عنوان جانشین امرسون که راهی چلسی شده بود جذب کرد. اینتر با انتقال رافینیا و لیساندرو لوپز، فعال ترین تیم در بین باشگاه های بزرگ سری آ بود.

بعد از لیگ برتر، لالیگا در رتبه دوم قرار داشت که مجموعا 271 میلیون یورو هزینه جذب بازیکن در اسپانیا شد و انتقال کوتینیو مهم ترین آن بود.

ورزش سه: دیشب بالاخره فصل پرهیجان و پرحاشیه نقل و انتقالات زمستانی به پایان رسید و ستاره های بزرگ در این هفته ها بین باشگاه ها رد و بدل شدند. اما جالب اینجاست که باشگاه های سری آ تنها 50 میلیون یورو و در اصل 20 میلیون یورو مازاد بر فروش، برای خرید بازیکن هزینه کردند.

فاصله عجیب سری آ با لیگ برتر و لالیگا

اما جالب اینجاست که تیم های لیگ برتری با انتقال های بزرگی چون فن دایک، اوبامیانگ، ژیرو و لاپورته، مجموعا 492.5 میلیون یورو، تقریبا 10 برابر سری آ صرف خرید بازیکن کردند. در بازار تابستانی و زمستانی، تیم های لیگ برتر مجموعا حدود 2 میلیارد یورو برای انتقال بازیکن هزینه کردند که رقم سرسام آوری است.

——————-

ورزش سه: هشتمین دوره رقابت هاى دوومیدانى داخل سالن آسیا که به مدت ٣ روز در تهران برگزار می شود، دقایقى قبل رسما افتتاح شد

رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک در مراسم افتتاحیه هشتمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا حاضر شد.

دهلان الحمد رییس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا با ابراز خوشحالی از میزبانی ایران در هشتمین دوره رقابت های دوومیدانی قهرمانی داخل سالن آسیا گفت: بسیار خشنود هستیم که برای سومین بار ایران میزبانی رقابت های قهرمانی داخل سالن را برعهده می گیرد.

ورزش سه: هشتمین دوره رقابت هاى دوومیدانى داخل سالن آسیا که به مدت ٣ روز در تهران برگزار می شود، دقایقى قبل رسما افتتاح شد.

شروین اسبقیان و عبدالحمید احمدی نیز از حاضران در این مراسم بودند که در سالن آفتاب انقلاب برگزار شد.

افتتاح رسمى دو و میدانى قهرمانى آسیا در تهران

افتتاح رسمى دو و میدانى قهرمانى آسیا در تهران

سپس تیم هاى شرکت کننده به ترتیب رژه رفتند تا مراسم افتتاحیه بدین ترتیب به پایان برسد و رقابت ورزشکاران که از صبح امروز آغاز شده بود، تا شنبه ادامه داشته باشد.

او در ادامه صحبت های خود گفت: من برای ورزشکاران حاضر  در این رقابت ها آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم شاهد رقابت های خوبی در تهران باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *