شباهت عجیب بازیگر ایرانی به آنجلینا جولی! + صعود هر ۳ دونده سرعت ایران به فینال – پورتال کلاسیک

باشگاه خبرنگاران جوان: محسن محسنی نسب کارگردان فیلم «شاخ کرگدن» در گفتگو با خبرنگار؛ در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حضور آنجلینا جولی در فیلم «شاخ کرگدن» گفت: بازیگری به نام رامانا سیاح در فیلم ما بازی می‌کند که اتفاقاً در خارج از کشور هم سکونت دارد
در این فیلم بازیگرانی چون پژمان بازغی، اتری وسکانیان، رضا حیدری، انوشیروان محسنی، شقایق کفایی، ویکتوریا آنتابیان، آشوت وسکانیان، فرشید شفیعی، فرید کیانی و بابک نوری ایفای نقش می‌کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان: محسن محسنی نسب کارگردان فیلم «شاخ کرگدن» در گفتگو با خبرنگار؛ در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حضور آنجلینا جولی در فیلم «شاخ کرگدن» گفت: بازیگری به نام رامانا سیاح در فیلم ما بازی می‌کند که اتفاقاً در خارج از کشور هم سکونت دارد.
سال هاست که صدرا خارج از کشور زندگی می کند. او زمینه تحصیل خواهرش بهار را در خارج از ایران فراهم کرده است. صدرا تصمیم دارد روز تولد بهار در سفری که انتظارش را می‌کشد، بهترین هدیه را به بهار بدهد اما در مسیر فرودگاه ارمنستان تا هتل، ربایندگان بهار را گروگان می‌گیرند تا اینکه…

وی افزود: از آنجایی که «شاخ کرگدن» در خارج از ایران فیلمبرداری می‌شد، او را به شهر وارنا بلغارستان دعوت کردیم تا در فیلم ما بازی کند. این بازیگر تنها شباهت بسیار زیادی به بازیگر مطرح سینمای هالیوود (آنجلینا جولی) دارد.

شباهت عجیب بازیگر ایرانی به آنجلینا جولی!

گفتنی است؛ اکران فیلم «شاخ کرگدن» از چهارشنبه در سینماهای کشور آغاز شد.
در خلاصه داستان این فیلم  آمده:

——————-

خبرگزاری تسنیم: مرحله مقدماتی رقابت‌های دوی ۶۰ متر در مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا با درخشش نمایندگان کشورمان پیگیری شد
در گروه سوم حسن تفتیان با زمان 6.71 ثانیه در رده نخست قرار گرفت و به همان ورزشکارانی از چین، قطر و قزاقستان راهی فینال شد.

فینال دوی 60 متر امشب برگزار خواهد شد.

 در گروه یک محمدچشمه زار با زمان 6.79 ثانیه پس از دونده هندی در رده دوم قرار گرفت و فینالیست شد.

خبرگزاری تسنیم: مرحله مقدماتی رقابت‌های دوی ۶۰ متر در مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا با درخشش نمایندگان کشورمان پیگیری شد.

در گروه دوم رضا قاسمی با زمان 6.69 ثانیه در رده نخست ایستاد و به همراه دونده چینی راهی فینال شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *