ربیع خواه: علیپور آقای گل لیگ می‌شود + اوبامیانگ: با آرسنال نتایج بهتری می‌گیریم – پورتال کلاسیک

خبرگزاری میزان: محسن ربیع‌خواه با اشاره به دیدار پرسپولیس برابر سپاهان که با برتری دو بر صفر سرخپوشان همراه بود، اظهار داشت: بازی خیلی خوبی با سپاهان داشتیم و توانستیم این تیم را در آزادی با هوادارانمان شکست دهیم
خبرگزاری میزان: محسن ربیع‌خواه با اشاره به دیدار پرسپولیس برابر سپاهان که با برتری دو بر صفر سرخپوشان همراه بود، اظهار داشت: بازی خیلی خوبی با سپاهان داشتیم و توانستیم این تیم را در آزادی با هوادارانمان شکست دهیم. البته می‌توانستیم در این بازی گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.
ربیع‌خواه در مورد آقای گلی علی علیپور هم اظهار داشت: علی علیپور امسال آقای گل لیگ برتر می‌شود و همه بازیکنان به او کمک می‌کنیم تا به این عنوان دست پیدا کند.

هافبک پرسپولیس در خصوص اینکه خیلی‌ها از الان پرسپولیس را قهرمان لیگ می‌دانند، گفت: نمی‌توان از الان گفت پرسپولیس قهرمان است و باید به همین روند ادامه دهیم تا بگویم پرسپولیس صد در صد قهرمان است.

وی در خصوص بازی این هفته پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان هم خاطرنشان کرد: خودم در صنعت نفت آبادان بازی کردم و بازی در این شهر شرایط خاص خود را دارد، چون هواداران با جان و دل تیمشان را تشویق می‌کنند.

——————-
خبرگزاری فارس: پیر امریک اوبامیانگ شب گذشته نخستین بازی لیگ برتری خود را برای تیم قدیمی شهر لندن  مقابل اورتون انجام داد
وی افزود:بازهم تکرار می‌کنم خیلی خوشحال  هستم برنده شدیم و گل زدم.می‌خواهم بهتر از این برای آرسنال باشم و تیم نتایج بهتری در مسابقات بگیرد.

ستاره‌ای که در ازای ۶۴ میلیون یورو نقل مکان کرد، بعد از بازی اظهارداشت:طبیعی است خیلی خوشحالم.ما نتیجه بازی را در نیمه اول تمام کردیم.نیمه دوم البته کمی متفاوت بود.

خبرگزاری فارس: پیر امریک اوبامیانگ شب گذشته نخستین بازی لیگ برتری خود را برای تیم قدیمی شهر لندن  مقابل اورتون انجام داد.
وی که تا چند روز گذشته عضو بورسیادورتموند آلمان بود، با انجام این بازی در برد ۵ بر یک مقابل رقیب دیرینه سهیم شد و یک گل نیز زد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *