آیا مأموران پلیس راه کمین می‌کنند؟ + ادامه درخشش طارمی در آسیا با پیراهن آبی – پورتال کلاسیک

خبرگزاری ایسنا: فرمانده پلیس راه کشور تاکید کرد که حتما ماموران پلیس راه باید در جایی بایستند که امکان رویت‌شان از سوی رانندگان وجود داشته باشد
سردار محمدحسین حمیدی در حاشیه جلسه کمیته هماهنگی طرح‌های ویژه ترافیکی نوروز 97 گفت: مأموران پلیس راهور حتما باید در جایی بایستند که از سوی رانندگان دیده شوند و علاوه بر آن ما تاکید کرده‌ایم که حتما خودروهای پلیس، چراغ گردون خود را روشن بگذارند.

حمیدی ابراز امیدواری کرد که امکانات و تجهیزات پلیس به قدری افزایش یابد که ماموران پلیس در تمام نقاطی که مردم می‌خواهند، امکان استقرار داشته باشند.

وی با بیان اینکه این مشکل عمدتا در جاده‌های کوهستانی رخ می‌دهد، گفت: گاهی در جاده‌های کوهستانی به دلیل پیچ و خم جاده رانندگان گمان می‌کنند که ماموران پلیس در پیچ‌ها کمین کرده‌اند در حالیکه اینطور نیست اما نمی‌توان در مورد جاده‌های کوهستانی کار دیگری کرد.

وی همچنین درباره اینکه چرا دیگر از ماکت خودروهای پلیس استفاده نمی‌شود گفت: تلاش ما این است که به جای ماکت از خودروهای حقیقی استفاده کنیم.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده پلیس راه کشور تاکید کرد که حتما ماموران پلیس راه باید در جایی بایستند که امکان رویت‌شان از سوی رانندگان وجود داشته باشد.
——————-

ورزش سه: مهدی طارمی، مهاجم ایرانی الغرافه که با درخشش خود در بازی پلی آف با گرفتن یک پنالتی و یک پاس گل سهم زیادی در صعود زردپوشان به مرحله گروهی ایفا کند، در اولین دیدار این تیم در این مرحله نیز با گل خود امیدهای تیمش برای رسیدن به امتیاز در امارات را افزایش داد
ورزش سه: مهدی طارمی، مهاجم ایرانی الغرافه که با درخشش خود در بازی پلی آف با گرفتن یک پنالتی و یک پاس گل سهم زیادی در صعود زردپوشان به مرحله گروهی ایفا کند، در اولین دیدار این تیم در این مرحله نیز با گل خود امیدهای تیمش برای رسیدن به امتیاز در امارات را افزایش داد.

نیمه اول این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود الجزیره در جریان است.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 

قرائت قرآن توسط بهنام بانی

در شرایطی که الغرافه روی اشتباه محض دروازه‌بان خود یک گل عجیب دریافت کرده بود، طارمی توانست با مهار توپ در هجده قدم و ضربه‌ای آرام و زمینی دور از دستان گلر الجزیره بازی را به تساوی بکشاند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *