لبخند استقلالی‌ها به خستگی خالد از اوت‌دستی – پورتال کلاسیک

ورزش سه: ذوب آهن در نیمه دوم نمایش بهتری از میهمان خود، استقلال در آخرین دیدار از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر داشت و در نهایت نیز موفق شد با گل ثانیه های پایانی محمد حسینی این مسابقه را با کسب سه امتیاز به پایان برساند
ورزش سه: ذوب آهن در نیمه دوم نمایش بهتری از میهمان خود، استقلال در آخرین دیدار از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر داشت و در نهایت نیز موفق شد با گل ثانیه های پایانی محمد حسینی این مسابقه را با کسب سه امتیاز به پایان برساند.

عکس ها از مهدی خائفی

یکی از حربه های امیرقلعه نویی در مقابل استقلال تهران به خصوص در نیمه دوم استفاده از پرتاب های بلند خالد شفیعی بود، که اتفاقا در چند صحنه نیز سبزپوشان را تا آستانه ی گلزنی پیش برد ولی در نهایت آنها روی یک پاس عمقی و یک ارسال از جناحین به گل رسیدند تا سه امتیاز شیرین را مقابل تیم منسجم این روزهای استقلال تجربه کنند.

اما در یکی از این پرتاب های بلند که خالد شفیعی برای دورخیز به نزدیکی نیمکت استقلال رفته، تصویر جالبی ثبت شده است. واکنش نیمکت استقلالی ها و در راس آنها مهدی رحمتی به حرکت او خندیدن است و از ظاهر شفیعی نیز به نظر می رسد که خودش هم از این تکرار خسته شده است.

لبخند استقلالی‌ها به خستگی خالد از اوت‌دستی

لبخند استقلالی‌ها به خستگی خالد از اوت‌دستی

لبخند استقلالی‌ها به خستگی خالد از اوت‌دستی

لبخند استقلالی‌ها به خستگی خالد از اوت‌دستی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *