برتری پرسپولیس برابر صنعت نفت در نیمه نخست + نقی‌زاده: سه امتیاز دربی تبریز را می‌خواهیم – پورتال کلاسیک

ایسنا: در ادامه هفته بیست وسوم لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی این شهر میزبان پرسپولیس بود که این دیدار در نیمه نخست با برتری یک بر صفر به سود پرسپولیس په پایان رسید
ایسنا: در ادامه هفته بیست وسوم لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی این شهر میزبان پرسپولیس بود که این دیدار در نیمه نخست با برتری یک بر صفر به سود پرسپولیس په پایان رسید.
ترکیب صنعت نفت: داود نوشی صوفیانی، حسین بغلانی، مسعود ابراهیم‌زاده، علی عبداله‌زاده، سعید لطفی، مگنو باتسیتا، آگوستو سزار، کرار جاسم، حامد پاکدل، محمد شادکام و لوسیانو پریرا

دقیقه۲۷: علی علیپور با حرکت زیبا در پشت محوطه جریمه صنعت نفت صاحب توپ شد و با ضربه پای راست دروازه را هدف قرار داد و با اشتباه داود نوشی‌صوفیانی توپ به گل تبدیل شد.

دقیقه ۱۳: حرکت خوب پرسپولیسی‌ها از سمت چپ و در ادامه ارسال زیبای وحید امیری روی دروازه فرصت بسیار خوبی برای فرشاد احمدزاده ایجاد کرد تا این بازیکن با یک ضربه پای راست دروازه را باز کند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی (کاپیتان)، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، علی علیپور و گادوین منشا

برای پرسپولیس در این دیدار ابتدا فرشاد احمدزاده در دقیقه ۱۳ و سپس علی علیپور در دقیقه ۲۷ گلزنی کردند.

دقیقه ۲۲: زرد پوشان صنعت نفت حرکتی را از سمت راست آغاز کردند و در ادامه پاکدل قصد داشت توپ را درون محوطه جریمه پرسپولیس برای شادکام بفرستد که بیرانوند ارتباط را قطع کرد.

——————-
خبرگزاری میزان: علیرضا نقی زاده در خصوص بازگشت دوباره‌اش به تمرینات گسترش فولاد بعد از طی کردن دوران مصدومیت، اظهار داشت: شرایط خوبی دارم و بعد از سپری کردن دوران مصدومیت زیر نظر کادر پزشکی تیم در حال حاضر در تمرینات گسترش حضور دارم و کار را پیش می‌برم
نقی‌زاده افزود: سه امتیاز این بازی برای هر دو تیم به خصوص گسترش مهم است. ما شانس کسب سهمیه داریم و اگر در بازی‌های قبل به خصوص مقابل مشکی‌پوشان و نفت نوین بدشانس نبودیم الان اوضاع بهتری برای رسیدن به این خواسته داشتیم. با این حال فقط به سه امتیاز مقابل تراکتورسازی فکر می‌کنیم، چون نمی‌خواهیم شانس کسب سهمیه برای‌مان کمرنگ شود.

وی افزود: طبق اعلام کادر پزشکی تیم این شانس را دارم که در بازی با تراکتورسازی به میدان بروم و امیدوارم در ادامه بتوانم با استفاده از تعطیلات لیگ به شرایط آمادگی صددرصدی خودم برسم. مشکل خاصی ندارم و با قدرت کار را برای برگشتن به روز‌های خوبی که داشتم آغاز کرده‌ام.

خبرگزاری میزان: علیرضا نقی زاده در خصوص بازگشت دوباره‌اش به تمرینات گسترش فولاد بعد از طی کردن دوران مصدومیت، اظهار داشت: شرایط خوبی دارم و بعد از سپری کردن دوران مصدومیت زیر نظر کادر پزشکی تیم در حال حاضر در تمرینات گسترش حضور دارم و کار را پیش می‌برم.
هافبک گسترش فولاد درخصوص بازی این تیم در دربی تبریز مقابل تراکتورسازی و اینکه چقدر امیدوار است این تیم را شکست دهند، گفت: قطعا بازی سختی مقابل تراکتورسازی متحول شده داریم که بازیکان خوبی به این تیم اضافه شده‌اند. البته گسترش هم با فیروز کریمی روند بسیار خوبی پیدا کرده و بدون شک بازی جذابی از آب درخواهد آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *