احتمال ریزش بهمن در جاده‌های کوهستانی + شانس کم چپاروف برای رسیدن به ذوب آهن – پورتال کلاسیک

خبرگزاری تسنیم: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: در حال حاضر آسمانی صاف و آفتابی اکثر نقاط کشور را در برگرفته و پدیده قابل توجهی وجود ندارد
وظیفه، همدان با 15 درجه زیر صفر را سردترین نقطه و بندرعباس با 23 درجه بالای صفر را گرمترین نقطه کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران امروز در گرمترین لحظات به 7 درجه بالای صفر رسید که در روزهای آتی افزایش دما به‌وقوع می‌پیوندد.

وی افزود: طی 72 ساعت آینده افزایش دما موجب احتمال بروز پدیده بهمن در اکثر جاده‌های کوهستانی می‌شود که بر همین اساس رانندگان و مسافران نقاط برف‌گیر باید به اخطاریه‌ها توجه داشته باشند.

خبرگزاری تسنیم: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: در حال حاضر آسمانی صاف و آفتابی اکثر نقاط کشور را در برگرفته و پدیده قابل توجهی وجود ندارد.
وی افزود: فقط امروز بارش پراکنده باران در برخی نقاط خراسان شمالی و خراسان رضوی به‌وقوع می‌پیوندد و بارش پراکنده باران در سواحل نیز پایان یافته است.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: طی دو روز آینده احتمال وزش باد شدید و طوفانی شدن بخشهای شرقی خلیج فارس دور از ذهن نیست.

به گفته وظیفه، با وجو.د افزایش دما در نقاط مختلف کشور، بخشهایی از نیمه شمالی همچنان دمای زیر صفر را تجربه می‌کنند که پیامد آن یخ زدگی معابر و جاده‌های کوهستانی خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: در سه روز آینده به دلیل عدم ناپایداری‌های جوی، انباشت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پر جمعیت به‌وقوع می‌پیوندد و افزایش دما بخشهای عمده کشور را در برمی‌گیرد.

——————-

ورزش سه: سرور چپاروف، هافبک استقلال با وجود مصدومیت برابر صنعت نفت به میدان رفت و بعد از این بازی هم شرایط حضور در تمرین گروهی را ندارد
ورزش سه: سرور چپاروف، هافبک استقلال با وجود مصدومیت برابر صنعت نفت به میدان رفت و بعد از این بازی هم شرایط حضور در تمرین گروهی را ندارد.

البته نام چپاروف در لیست 18 نفره استقلال قرار خواهد گرفت و ممکن است او دقایقی برای آبی ها به میدان برود.

چپاروف امروز هم در تمرین استقلال به صورت اختصاصی دور زمین دوید و چون آبی ها برای  بازی با ذوب آهن تنها یک جلسه دیگر تمرین می کنند، بسیار بعید است بتواند در این بازی به میدان برود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *