کریستف دوگاری: دو بار پیشنهاد یووه را رد کردم + مصدومیت 2 مرزبان بر اثر انفجار مین در دهلران – پورتال کلاسیک

طرفداری: کریستف دوگاری که با فرانسه در جام جهانی 1998 قهرمان جهان شد، در فصل 1996-1997 در میلان توپ زد و بعد راهی بارسلونا شد

دو بار می توانستم به یوونتوس بپیوندم. آنها من و زیدان را با هم می خواستند. با آنها در پاریس جلسه داشتم. می خواستند زیزو را نگه دارند و مرا قرض بدهند. آنها بوبو ویری، آلن بوکسیچ و پادوانو را تنها برای پست نوک خط حمله داشتند. آنها لشگری از مهاجمان داشتند. بنابراین گفتم نه، خوب است. ممنون. بعد میلان به من پیشنهاد داد. 

کریستف دوگاری: دو بار پیشنهاد یوونتوس را رد کردم

طرفداری: کریستف دوگاری که با فرانسه در جام جهانی 1998 قهرمان جهان شد، در فصل 1996-1997 در میلان توپ زد و بعد راهی بارسلونا شد. وی در گفتگو با RMC گفت:

دفعه دوم زمانی بود که در مارسی بودم. آنها تیری آنری را خریداری کردند و مرا هم می خواستند. در آخرین لحظات به پیشنهاد آنها پاسخ رد دادم زیرا زیدان پشت تلفن به من گفت مارچلو لیپی قرار است یووه را ترک کند و اوضاع اینجا کمی برایم پیچیده می شود. فصل نقل و انتقالات زمستانی بود و ترجیح دادم در آن زمان تیمم را تغییر ندهم. من آرام بودم. در یک باشگاه ثابت بودم اما آنها تیری آنری را خریداری کردند و 6 ماه بعد او به آرسنال رفت. 

——————-
خبرگزاری مهر: سرهنگ خیرالله فلاحی فرمانده مرزبانی دهلران در گفتگو با مهر بیان داشت: ساعت ۱۷.۳۰عصر امروز دونفر از سربازان پاسگاه نهر عنبر در هفت کیلومتری شهر موسیان در حین ماموریت با مین برخورد کردند
شهرستان دهلران با داشتن ۲۲۰کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق بیشترین مرز استان را داراست، در زمان جنگ بسیاری از زمین های این شهرستان به تله های انفجاری مین کار گذاشته شده است ودر سالهای اخیر اقدمات در راستای پاک سازی انجام شده است.

وی اظهار داشت: متاسفانه یکی از این سربازان به شدت از ناحیه پاه راست دچار جراحت شده و سرباز دیگر با برخورد ترکش به بدن دچار  موج گرفتی می شود.

خبرگزاری مهر: سرهنگ خیرالله فلاحی فرمانده مرزبانی دهلران در گفتگو با مهر بیان داشت: ساعت ۱۷.۳۰عصر امروز دونفر از سربازان پاسگاه نهر عنبر در هفت کیلومتری شهر موسیان در حین ماموریت با مین برخورد کردند .
سرهنگ  فلاحی  افزود: بلا فاصله بعد از این اتفاق مجروحان به بیمارستان شهدا انتقال داده می شوند، اقدمات اولیه درمانی در بیمارستان دهلران انجام و راس ساعت ۲۲.۳۰برای ادامه درمان به مرکز استان انتقال داده می شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *