طلسم رونالدو و بنزما امشب شکسته می شود؟ + مورد جالب ستاره جوان رئال مقابل لاس پالماس – پورتال کلاسیک

ورزش سه: نتایج ضعیف رئال مادرید عمدتا ناشی از فقدان گلزنی در خط حمله است و  کریستیانو رونالدو و کریم بنزما که مجموعا 598 گل برای کهکشانی ها به ثمر رسانده اند امشب برای بهبود این روند تلاش می کنند

آخرین باری که رونالدو و بنزما همزمان در خانه گلزنی کردند 7 ژانویه امسال و در جریان برد 0-5 برابر گرانادا بود و امشب آنها امیدوارند برابر لاس پالماس این طلسم شکسته شود.

ورزش سه: نتایج ضعیف رئال مادرید عمدتا ناشی از فقدان گلزنی در خط حمله است و  کریستیانو رونالدو و کریم بنزما که مجموعا 598 گل برای کهکشانی ها به ثمر رسانده اند امشب برای بهبود این روند تلاش می کنند.

طلسم رونالدو و بنزما امشب شکسته می شود؟

بنزما از دیدار ماه آوریل برابر آلاوس 217 روز است در لالیگا در برنابئو موفق به گلزنی نشده و بعد از آن طی ماه های اخیر و در 9 بازی در خانه، ستاره فرانسوی گلی به ثمر نرسانده و تنها گل این فصل او بیرون از خانه برابر ختافه است.

همچنین رونالدو نیز 175 روز است در برنابئو در بازی های لالیگایی در گلزنی ناکام بوده و آخرین گل او  برابر سویا در فصل قبل بود. از آن زمان اما وضعیت برای ستاره پرتغالی متفاوت بود زیرا از آن مقطع او تنها سه بازی در خانه برابر بتیس، اسپانیول و ایبار بازی کرده است.

——————-

ورزش سه: رئال ساعتی پیش در برنابئو به مصاف لاس پالماس رفته و نیمه اول را با گل کاسیمیرو پیروز به رختکن رفت.

در این بازی خسوس وایه خو، مدافع جوان رئال برای اولین بار با پیراهن این باشگاه فرصت بازی در لالیگا را پیدا کرد

فصل 83-82، پاکو بونت از الچه به رئال پیوست و با پیراهن این باشگاه اولین بازی خود را در لالیگا انجام داد. او سه فصل پیراهن رئال را بر تن داشت و 44 بازی هم انجام داد.

در این بازی خسوس وایه خو، مدافع جوان رئال برای اولین بار با پیراهن این باشگاه فرصت بازی در لالیگا را پیدا کرد. او دو سال پیش از ساراگوسا جذب شد و دوباره به این تیم قرض داده شد. فصل قبل وایه خو به صورت قرضی راهی فرانکفورت شد و با ارائه بازی های درخشان، توجه زیدان را به خود معطوف کرد تا اینکه سرانجام پس از گذشت 11 هفته از لالیگا او توانست در ترکیب رئال به میدان برود.

وایه خو هفته های ابتدایی را به دلیل مصدومیت از دست داده بود ولی در بازی رفت یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری برای رئال به میدان رفت و اخراج هم شد.

مورد عجیب و جالب وایه خو اینجاست که او پس از 35 سال، به اولین بازیکن اسپانیایی رئال تبدیل شد که بدون اینکه محصول آکادمی این باشگاه باشد، اولین بازی خود را در لالیگا انجام داده است.

مصدومیت واران و استراحت زیدان به حکیمی، در فیکس شدن وایه خو نقش مهمی ایفا کرد.

ورزش سه: رئال ساعتی پیش در برنابئو به مصاف لاس پالماس رفته و نیمه اول را با گل کاسیمیرو پیروز به رختکن رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *