انصارالله، زخمی شدن «صالح صماد» را تکذیب کرد + سومین شکست متوالی السد با ادامه قعرنشینی – پورتال کلاسیک

خبرگزاری فارس: «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که زخمی شدن صالح صماد رئیس شورای عالی سیاسی این کشور در حمله هوایی امروز عربستان به منطقه هران استان حجه صحت ندارد
خبرگزاری فارس: «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که زخمی شدن صالح صماد رئیس شورای عالی سیاسی این کشور در حمله هوایی امروز عربستان به منطقه هران استان حجه صحت ندارد.
محمد عبدالسلام در ادامه به بمباران امروز منطقه هران که در آن حدود 50 نفر کشته و زخمی شدند، اشاره کرد و گفت: عربستان جنایت دیگری را در حق غیرنظامیان استان حجه مرتکب شد.

به گزارش المسیره، وی از نهادهای حقوق بشری خواست تا برای توقف حملات ائتلاف سعودی علیه یمنی ها فشار بیاورند.

سخنگوی انصارالله تاکید کرد که دشمن سعودی در سایه سکوت جامعه جهانی که دم از انسانیت می زند، به کشتار غیرنظامیان یمنی ادامه می دهد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: امشب (سه‌شنبه) تیم‌های السد و ام‌صلال در چارچوب هفته سوم جام اتحادیه فوتبال قطر و از گروه دوم این رقابت‌ها رودرروی هم قرار گرفتند که این دیدار با پیروزی 2 بر یک ام صلال به پایان رسید
خبرگزاری تسنیم: امشب (سه‌شنبه) تیم‌های السد و ام‌صلال در چارچوب هفته سوم جام اتحادیه فوتبال قطر و از گروه دوم این رقابت‌ها رودرروی هم قرار گرفتند که این دیدار با پیروزی 2 بر یک ام صلال به پایان رسید. ماهر یوسف زننده دو گل تیم ام‌صلال در دقایق 46 و 90 بود. تنها گل تیم السد نیز در دقیقه 78 توسط جاسم الشمری به ثمر رسید.

مرتضی پورعلی‌گنجی، ملی‌پوش ایرانی تیم السد به دلیل حضور در اردوی اروپایی تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی امشب با ام‌صلال غایب بود.

تیم السد با پذیرش سه شکست متوالی قعرنشین جدول رده‌بندی گروه دوم جام اتحادیه فوتبال قطر است. تیم الریان با 9 امتیاز صدر جدول این گروه را در اختیار دارد. این رقابت‌ها در دو گروه شش تیمی برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *