ریبری: عجله‌ای برای بازگشت ندارم + اوج گرفتن چلسی با بازگشت کانته اتفاقی نیست – پورتال کلاسیک

ورزش سه: فرانک ریبری، ستاره باتجربه بایرن مونیخ، اعلام کرد که هیچ عجله ای برای بازگشت به میادین ندارد و می خواهد روند درمانش را به آهستگی سپری کند
ریبری در چند فصل اخیر با مصدومیت های زیادی دست به گریبان بوده و بعد از فصل 13-2012 که توانست با بایرن فاتح سه گانه شود، در هر فصل کمتر از 20 بازی در ترکیب اصلی بایرن در بوندس لیگا انجام داده است.

ورزش سه: فرانک ریبری، ستاره باتجربه بایرن مونیخ، اعلام کرد که هیچ عجله ای برای بازگشت به میادین ندارد و می خواهد روند درمانش را به آهستگی سپری کند.

هفته آینده معاینات بیشتری خواهیم داشت و اگر همه چیز 100 درصد خوب باشد، می توانم به آرامی کار با توپ را آغاز کنم.”

این ستاره فرانسوی ماه گذشته در تساوی 2-2 بایرن مقابل هرتابرلین، از ناحیه لیگامنت زانوی چپ دچار مصدومیت شد و انتظار می رفت برای مدتی طولانی از میادین دور باشد. اما او در این مدت پیشرفت قابل توجهی داشت اما تاکید کرد که عجله برای بازگشت به تمرینات تیمش ندارد.

او به خبرنگاران گفت:” واضح است که اکنون احساس فوق العاده ای دارم اما باید روند بهبودی ام را کنترل کنم. ما نمی خواهیم هیچ ریسکی داشته باشیم. می دانم که هنوز 100 درصد آماده نیستم اما می توانم در سالن و در چمن سخت تمرین کنم.

ریبری: عجله برای بازگشت ندارم

——————-

ورزش سه: مارسل دسایی، مدافع سابق چلسی، معتقد است که بازگشت انگولو کانته می تواند تیم آنتونیو کونته را به روزهای خوبش برگرداند
من خوشحالم که او برگشته است. از نظر روانی، این یک اتفاق مثبت برای همه اعضای تیم است زیرا از وقتی او مصدوم شد، چلسی دچار نوسان شد. حالا او برگشته و باعث تحریک سایر اعضای تیم شده است. آنها ستاره بزرگی ندارند اما از نظر تیمی به سطح سال گذشته شان برگشته اند.”

اما او این هفته در ترکیب اصلی چلسی قرار گرفت و با حضور او این تیم توانست مقابل منچستریونایتد به پیروزی 1-0 برسد و اکنون در یک امتیازی شیاطین سرخ که تیم دوم جدول لیگ برتر است، قرار گرفتند.

اوج گرفتن چلسی با بازگشت کانته اتفاقی نیست

ورزش سه: مارسل دسایی، مدافع سابق چلسی، معتقد است که بازگشت انگولو کانته می تواند تیم آنتونیو کونته را به روزهای خوبش برگرداند.

دسایی به خبرنگاران گفت:” این اتفاقی نیست. من بازی را ندیدم اما دوستانم به من گفتند که او فوق العاده بازی کرد. چلسی به بازیکنی مانند او نیاز داشت تا مقابل خط دفاعی قرار بگیرد و راه حریفان را سد کند و انرژی مضاعفی به بازی بدهد و آغازگر حرکات تیم باشد.

 مصدومیت کانته از ناحیه همسترینگ در اردوی تیم ملی فرانسه، باعث شد تا او 6 دیدار چلسی را از دست بدهد و در این مدت، آبی ها مقابل کریستال پالاس و رم شکست خوردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *