اعتراف دو زن به ارتکاب جنایت هولناک – پورتال کلاسیک

روزنامه شرق: کارآگاهان جنایی با انجام تحقیقات تخصصی دو زن را که در پرونده‌های جداگانه مرتکب قتل شده بودند، دستگیر کردند

درحالی‌که معلوم شده بود به احتمال زیاد قتل به وسیله مریم انجام شده است، تلاش‌ها برای دستگیری او آغاز شد و این زن بعد از گذشت کمتر از هشت ساعت از وقوع قتل در شرایطی که به استان سیستان‌وبلوچستان گریخته بود، دستگیر شد و مأموران در بازرسی از او طلا و جواهرات مسروقه را به ارزش پنج میلیون تومان کشف کردند.

روزنامه شرق: کارآگاهان جنایی با انجام تحقیقات تخصصی دو زن را که در پرونده‌های جداگانه مرتکب قتل شده بودند، دستگیر کردند.

مریم در بازجویی‌ها به جرمش اعتراف کرد و گفت: «در رفت‌وآمدهایی که به خانه مقتول داشتم متوجه شدم او مقدار زیادی طلا و جواهر دارد در حالی‌که از مشکلات مالی رنج می‌بردم تصمیم به سرقت آنها گرفتم و به‌همین‌دلیل نیز پیرزن را کشتم».بنا بر این گزارش، مریم اکنون در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

دومین پرونده در پلیس آگاهی استان گلستان مورد رسیدگی قرار گرفت و قاتل در کمتر از هشت ساعت به دام افتاد. کارآگاهان شامگاه شنبه از قتل زنی ٨٤ ساله در خانه‌اش مطلع شدند و بعد از حضور در محل و انجام تحقیقات مقدماتی پی بردند این زن تنها زندگی می‌کرد اما زنی ٣٩ساله به نام مریم به خانه او رفت‌وآمد داشت. همچنین در جریان بررسی‌های اولیه معلوم شد مقداری طلا و جواهر از خانه مقتول به سرقت رفته و مریم نیز از زمان وقوع جنایت ناپدید شده است.

یکی از این زنان شوهرش را زنده‌به‌گور کرده و دیگری زنی مسن را با انگیزه سرقت طلا و جواهراتش به کام مرگ کشانده بود. نخستین متهم زنی ٢٠ساله به نام زهره است که از مدت‌ها قبل با شوهرش اختلاف داشت و از زندگی مشترک راضی نبود.

او در این شرایط با مردی به نام امیر آشنا و به او علاقه‌مند شد. زن جوان پس از آن با امیر به‌صورت پنهانی در ارتباط بود تا اینکه آنها تصمیم گرفتند شوهر زهره را به قتل برسانند و با هم ازدواج کنند. این دو نفر برای انجام قتل نقشه‌ای را طراحی کردند و امیر و یکی از دوستانش ابتدا گودالی را در منطقه‌ای کم‌تردد حفر کردند. سپس زهره مقدار زیادی قرص خواب‌آور را در چای شوهرش حل کرد و به خورد او داد.

زن ٢٠ساله که ابتدا مدعی بود نمی‌داند چه اتفاقی برای شوهرش افتاده است، سرانجام در بازجویی‌های تخصصی به جرمش اعتراف کرد. او گفت: «وقتی داشتیم شوهرم را دفن می‌کردیم او به‌هوش آمد و سعی کرد از دست ما فرار کند ولی ما او را کتک زدیم و بعد از اینکه از مرگش مطمئن شدیم جسد را دفن کردیم».مأموران در ادامه تحقیقات خود دو همدست زهره را نیز بازداشت و آنها نیز به جرم‌شان اعتراف کردند.

مرد جوان پس از نوشیدن چای بیهوش شد و زهره طبق نقشه قبلی همدستانش را از این موضوع مطلع کرد. پس از آن سه متهم مرد بیهوش را به گودالی که از قبل کنده بودند، بردند و در حال زنده‌به‌گورکردن او بودند که طعمه‌شان به هوش آمد. متهمان در چنین شرایطی با بیل و کلنگ به جان قربانی‌شان افتادند و او را به قتل رساندند و پس از دفن‌کردن جنازه فرار کردند. کارآگاهان جنایی استان فارس بعد از آنکه در جریان مفقودشدن مرد جوان قرار گرفتند، تحقیقاتی را آغاز کردند و با پی‌بردن به اختلافات این مرد با همسرش به زهره ظنین شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *