شکست جیانگسو در شب درخشش صمد نیکخواه + افتخاری: کدام رفتار شفر مستحق اخطار بوده است؟ – پورتال کلاسیک

ایسنا: در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال چین، جیانگسو در حضور صمد نیکخواه بهرامی ستاره بسکتبال ایران در چین، به مصاف ژجیانگ رفت و با نتیجه ١١٤ بر ١٠٦ تن به شکست داد
ایسنا: در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال چین، جیانگسو در حضور صمد نیکخواه بهرامی ستاره بسکتبال ایران در چین، به مصاف ژجیانگ رفت و با نتیجه ١١٤ بر ١٠٦ تن به شکست داد.

او ٢٦ امتیاز، ٩ ریباند، ٢ پاس منجر به گل و یک توپ‌ربایی ثبت کرد.

نیکخواه بهرامی ٤٢ دقیقه برای جیانگسو در زمین بود.

نیکخواه بهرامی در دیدار برابر تیم سابق خود عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.

——————-

خبرگزاری تسنیم: سیدرضا افتخاری، مدیر عامل استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمى این باشگاه ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: واحد حقوقى باشگاه استقلال به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص رأى صادره مربوط به مسابقه دربى از سوى کمیته انضباطى فدراسیون فوتبال اعتراض و درخواست رسیدگى مجدد کرد
خبرگزاری تسنیم: سیدرضا افتخاری، مدیر عامل استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمى این باشگاه ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: واحد حقوقى باشگاه استقلال به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص رأى صادره مربوط به مسابقه دربى از سوى کمیته انضباطى فدراسیون فوتبال اعتراض و درخواست رسیدگى مجدد کرد.

وی در ادامه افزود: رأی صادر شده از سوی کمیته انضباطی عجیب است، زیرا همگان دیدند تماشاگران رقیب هم بارها اشیا‌‌‌‌ئی را به داخل زمین پرتاب کردند و باعث آسیب‌دیدگی بازیکن ما شدند. محرومیت بازیکنان ما هم جای سؤال دارد. چرا داریوش شجاعیان باید دچار محرومیت شود؟ کدام رفتار سرمربی ما هم مستحق اخطار بوده است؟ این تصمیمات بسیار سختگیرانه است. حالا که استقلال جریمه نقدی شده، محرومیت از حضور هوادار جای تعجب دارد.

افتخارى درخصوص قرارداد بهنام برزاى گفت: برزاى از بازیکنان با اخلاق و خوب تیم استقلال درفصل گذشته بود. بنابه درخواست آقای شفر، سرمربى تیم استقلال با وى قرارداد دو ساله منعقد شد. براى بهنام برزاى آرزوى موفقیت دارم و امیدوارم در کنار سایر بازیکنان و با حمایت هواداران عزیز باعث سرافرازى تیم استقلال در فصل جارى شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *