شانس لیگ برتری‌ شدن یاران سوشا مکانی + آسیاتک با های‌وب ادغام نخواهد شد! – پورتال کلاسیک

خبرگزاری تسنیم: بازی‌های هفته پایانی فصل 2018 – 2017 لیگ دسته‌دوم نروژ امروز (یکشنبه) به صورت همزمان برگزار شد و تیم میوندالن با در اختیار داشتن سوشا مکانی، دروازه‌بان ایرانی در خانه تیم الووروم به برتری 3 بر صفر دست یافت
یاران سوشا مکانی برای صعود به لیگ برتر نروژ در دیدارهای پلی‌آف به مصاف رانهیم، ساندنس و کیسا خواهند رفت تا تکلیف تنها سهمیه باقی‌مانده مشخص شود.

میوندالن با این پیروزی خارج از خانه 52 امتیازی شد و در رده سوم جدول لیگ دسته‌ دوم نروژ قرار گرفت. پیش از این تیم‌های بودو و استارت به ترتیب با امتیازهای 71 و 55 صعود خود را به لیگ برتر نروژ قطعی کرده بودند.

خبرگزاری تسنیم: بازی‌های هفته پایانی فصل 2018 – 2017 لیگ دسته‌دوم نروژ امروز (یکشنبه) به صورت همزمان برگزار شد و تیم میوندالن با در اختیار داشتن سوشا مکانی، دروازه‌بان ایرانی در خانه تیم الووروم به برتری 3 بر صفر دست یافت. گل‌های میوندالن در دقایق 51، 63 و 90 به ثمر رسیدند.

جدول رده‌بندی نهایی لیگ دسته‌دوم نروژ را مشاهده می‌کنید:

شانس لیگ برتری‌ شدن یاران سوشا مکانی

——————-
وب سایت آی تی رسان – محمد قریشی: همانطور که می‌دانید چند روز پیش پارس‌آنلاین توسط های‌وب خریداری شد، بعد از این اقدام شایعات به مذاکرات بین دو شرکت آسیاتک و های‌وب اشاره داشتند
با توجه به این موضوع که مذاکرات های‌وب با آسیاتک به نتیجه دلخواه نرسیده، در آینده نزدیک شاهد عرضه اولیه سهام آسیاتک در بورس خواهیم بود.

وب سایت آی تی رسان – محمد قریشی: همانطور که می‌دانید چند روز پیش پارس‌آنلاین توسط های‌وب خریداری شد، بعد از این اقدام شایعات به مذاکرات بین دو شرکت آسیاتک و های‌وب اشاره داشتند. قرار بود که این مذاکرات باعث ادغام شدن دو شرکت مذکور شود که هم‌اکنون منتفی شده است.

 آسیاتک با های‌وب ادغام نخواهد شد!

با توجه به این‌که نظر حاکمیت حوزه ارتباطات بر ادغام شرکت‌های ارتباطی و تشکیل برندهایی قدرتمند و یکپارچه است و برای نخستین بار در کشور، این ادبیات در بین فعالان بخش خصوصی حاکم شده و به‌صورت مختارانه ترغیب به ادغام با یکدیگر برای تشکیل برندی در مقابل شرکت مخابرات ایران شده‌اند، باید منتظر اخباری در این باره بود؛ زیرا شرکت داده‌گستر عصر نوین خبر از مذاکراتش با کلیه دارندگان پروانه‌های FCP برای پیوستن به برند های‌وب داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *