بتلفیلد جدید در راه است + اتهام منصور هادی به ایران درباره حمله به عربستان – پورتال کلاسیک

دیجی کالا: بر خلاف شرکت اکتیویژن که هر سال یک نسخه جدید از مجموعه Call of Duty راهی بازار می‌کند، شرکت الکترونیک آرتز قرار هر دو سال یک قسمت جدید از مجموعه Battlefield ‌ را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد
به تازگی اندرو ویلسون مدیرعامل شرکت الکترونیک آرتز در مصاحبه‌ای به این موضوع اشاره کرده که قسمت جدید مجموعه بازی‌های بلتفیلد سال آینده راهی بازار می‌شود. همچنین برنامه ریزی جدیدی برای بازی Star Wars Battlefront 2 انجام شده که براساس آن مضامین بیشتری برای این عنوان عرضه می‌شود.

این شرکت بازی A Way Out را هم در E3 امسال نشان داد که قرار است در سال ۲۰۱۸ عرضه شود.

مدیرعامل شرکت EA اعلام نکرد که در سال آینده چه بازی‌های دیگری راهی بازار می‌شوند.  اکثر بازی‌هایی که این شرکت در نمایشگاه E3 امسال نشان داد، تا قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شوند. تا چند وقت دیگر دو بازی Need for Speed Payback و Star Wars Battlefront 2 راهی بازار می‌شوند.

دیجی کالا: بر خلاف شرکت اکتیویژن که هر سال یک نسخه جدید از مجموعه Call of Duty راهی بازار می‌کند، شرکت الکترونیک آرتز قرار هر دو سال یک قسمت جدید از مجموعه Battlefield ‌ را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. سال گذشته بازی Battlefield 1 عرضه شد و امسال نوبت به Star Wars Battlefront 2 رسیده است. پس قطعا سال آینده باید منتظر یک بتلفیلد جدید باشیم.
——————-
ایسنا به نقل از پایگاه خبری المواطن، عبد ربه منصور هادی رئیس‌جمهور دولت مستعفی یمن در پیامی به ملک سلمان، پادشاه عربستان مدعی شد: دولت و ملت یمن حمله جنایتکارانه شبه نظامیان حوثی و علی عبدالله صالح را که ایران در پشت آن قرار دارد محکوم می‌کند
منصور هادی مدعی شد: نسل‌های آینده یمن نیز حمایت عربستان از یمن از طریق جنگ عاصفه الحزم، رهبری ائتلاف عربی و مقابله با طرح‌های ویرانگر ایران در یمن و منطقه را فراموش نخواهند کرد.

منابع نظامی یمنی دیروز (شنبه) اعلام کردند که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موشک بالستیکی را به فرودگاه بین‌المللی ملک خالد در ریاض شلیک کردند و در پی اصابت این موشک فعالیت فرودگاه ملک خالد مختل شد.

وی در این پیام مدعی شد: مواضع عربستان تا ابد مورد تقدیر و احترام تمام فرزندان یمنی خواهد بود؛ زیرا عربستان با نیروهای سرکش حوثی و صالح که برنامه‌ها و طرح‌های خصمانه ایران در منطقه را اجرایی می کنند، مقابله کرد.

***

این اتهامات در شرایطی مطرح می‌شود که، جمهوری اسلامی ایران از همان ابتدای بحران یمن تاکید بر این داشت که راه حل این بحران همانند دیگر بحران‌های مشابه در منطقه راه حل نظامی نیست و باید این بحران را از طریق سیاسی و انجام گفت‌وگوهای مستقیم بین طرف‌های درگیر و مراجعه به نظرات و دیدگاه های مردم یمن حل کرد.

ایسنا به نقل از پایگاه خبری المواطن، عبد ربه منصور هادی رئیس‌جمهور دولت مستعفی یمن در پیامی به ملک سلمان، پادشاه عربستان مدعی شد: دولت و ملت یمن حمله جنایتکارانه شبه نظامیان حوثی و علی عبدالله صالح را که ایران در پشت آن قرار دارد محکوم می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *